Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes kínai tanok szerint az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes kínai tanok szerint az ejakuláció gyengíti a férfit, lehet ebbe valami?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy ezeket az írásokat amikben azt állítják,hogy az ejakuláció hatására gyengül a férfi,mert kiadja az ezzel jelentős energiáit.(úgy értelmezem talán kiadja magából a tesztoszteront,ezáltal gyengül kicsit a férfi mivel újból termelnie kell. Más jelenlegi állítás szerint az ejakuláció hozzájárul ahhoz,hogy magasabb legyen a tesztoszteronszint. Magamon annyit veszek észre,hogy ha pár napig nem ejakulálok akkor kicsit agresszívebb,feszültebb leszek(gondolom ilyenkor ez a magasabb tesztoszteronszint miatt van).
2017. nov. 11. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a szex gyengít mert fárasztó és sportoloknak nem ajánlják versenyek előtt
2017. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én nő vagyok, úgyhogy sajnos nem tudom magamon tesztelni ezt az elméletet. Amit az 1.válaszadó írt, azt én is hallottam, hogy pl. olimpikonoknak azt tanácsolják, a nagy megmérettetés előtti napon már inkább ne... De közben meg azt is olvastam, hogy pont az ellenkezője bizonyosodott be, magyarán akár jobban is teljesíthetnek, ha előtte egy jót hancúroztak. Ki tudja :O
2017. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Közvetlen utána esik a tesztoszteron szint, szóval emiatt akár gyengíthet is(illetve fárasztó is ha rendesen csináljátok :D) de ez szerintem csak rövid távon igaz, mert utána meg ez visszaáll.
2017. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fiatal fiukra, férfiakra vonatkozik az a tanítás. Egyébként a szex tao ja néven lehet utána olvasni.
2017. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudományosan semmit nem sikerült mindebből igazolni. Annyi bizonyos, hogy egy kiadós ejakuláció után kellemesen bele lehet aludni.
2017. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyi, van alapja. Én és a haverom szoktunk futni. Ő kb. kínszenvedés árán sem veri ki 1-2 hétig, mert utána nem tudna teljesíteni a versenyein, meg futni sem tudna sima edzésként. Egyszerűen fizikálisan legyengül az ejakulációtól. Én ugyan ezt nem tapasztaltam utána, mert van, hogy futás előtt durranok el, de az biztos, hogy a tesztoszteron szinted visszazuhan, miután ejakuláltál, mert az izomerőt is leszedálja. Amúgy a Gíta szerint is úgy van, hogy ne szórd el a magodat, ha nem szükséges, mert csökken az életenergiád utána. Ha kúrsz, az más, engem az mindig csak feltöltött. :D
2017. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a tantra szerint is így van. sőt, itt még a szexuális aktusnak sem kéne ejakulációval járnia. igaz, meg lehet tanulni hogy legyen orgazmus, de ne legyen ejakuláció.
2017. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, keleti tanítások szerint és tapasztalataim szerint is igy van.

Csak akkor élvezek el ha tudom hogy aznap már semmit nem akarok csinálni és a csajomnak is elég volt a szex. Ilyenkor totál KO leszek.


Egyébként van egy olyan tecnika amivel ejakuláció nélkül is kielégültnek érzem magam.

2017. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 éve nincs nő az életemben, nincs önkielégítés sem. Tökéletes életet élek, a vállalkozásom szárnyal, sportolok, energikus vagyok. Az emberi kapcsolataimban sincs probléma, sokkal tisztábban és összeszedettebben tudok gondolkozni. Az eleje nehéz volt, de bármikor újból megtenném.
2017. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!