Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még egyes melegek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még egyes melegek is eltudják ismerni, hogy a nagy farkat szeretik, akkor a nők miért nem?

Figyelt kérdés
Vaggyis csak nagyon kevés... Pedig az anális shexnél még logikusabb lenne, hogy kicsi kell hozzá.
2017. nov. 8. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ember egyforma, fogadd el!


Van, akinek a nagy kell, van, akinek a kisebb, de vastagabb pénisz.


Van, akinek a nagy mellű nők tetszenek, van akinek az apróbb hegyes cickók.

2017. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az mondja, hogy a méret nem számít, akinek kicsi. Igenis számít a méret. Ha túl kicsi az se jó, ha túl nagy az se. De nem egy péniszbe szeretnek bele a nők, hanem a pasiba, így a péniszkérdés eléggé háttérbe szorul. Kicsivel is lehet jó, és naggyal is szar. Valamint ahány pénisz, annyi hüvely. A lényeg, hogy passzoljon a pár mérete egymáshoz, ha lehet. A nők szeretik, ha kitölti őket a pénisz. Van akinél a 14 cenit a jó méret, van akinél a 18.
2017. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Teljesen okés, hogy egyes melegek a nagy farkat szeretik. Ugyanígy nem titok az sem, hogy egyes nők szintén a nagy farkat szeretik. Azt kéne felfogni, hogy nem mindenkinek a nagy méret tetszik, már csak az anatómiai adottságok miatt sem.

Rengeteg nő számára a nagy méret kifejezetten fájdalmas, kényelmetlen, problémás. Sok olyan férfi történetét lehet akár itt is olvasni, akik pont a nagy méretük miatt nem találnak megfelelő partnert, mivel a nők hüvelye is egy korlátozott hosszúságú valami, és nem minden nő szereti, ha a méhszáját bökdösi a pénisz. Fájdalmas.

2017. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1. Én azt elfogadom, hogy nem vagyunk egyformák, de itt 10/9 nő azt írja, hogy a nagy fáj, meg hogy a 13-14 cm a tökéletes, stb. A valóságban meg 10/9 nő dicsérgeti a 19 cm-es farkam és, azt mondják hogy még nem voltak ekkorával, de milyen jó...

Na mi ez a jelenség? Így miért higgyek el bármit is?

2017. nov. 8. 14:45
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Valaki vallja már be neki! Istenem! Egész életében erre a pillanatra várt! Csajok, mondjátok már meg neki az igazat! Ne titkoljátok tovább!

Mondjátok végre meg, hogy csakis a nagy farok a jó, semmi más, nem a pasi a lényeg, csakis a farok, és hogy eddig évezredekig eltudtátok ezt titkolni, de ő leleplezett titeket!

2017. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4!


Nem tudtam a Földön élő nőket, a gyk népe fedi le és az a pár nő, akit te megismertél!


Hűha!


Ezek alapján, ha ők azt mondják neked, hogy az ég piros, és ugorj a kútba, te azt is elhiszed?



:

2017. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egy percig sem vitattam, hogy a pasi maga fontosabb e a nőknek.

Nem értem ezt minek ide keverni...

Szóval ja, ha az álmatik pasijának éppen kicsi az sem baj, mert az is elég lehet... Csak szerintem, ha nagy még e mellett annak jobban örül a nők nagyon nagy része, kb. 90%.

2017. nov. 8. 14:49
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Oke, en bevallom h nincs ahhoz fogható érzés, ha egy hatalmas farok feszíti a puncim.
2017. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elismerem hogy jobb a nagy.N34
2017. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem, de az átlagra lehet a rendelkezésemre álló információk alapján is következtetni.

Pl. 10 közeli ismerősömből 1 db meleg, ebből igencsak butaság lenne arra következtetni, hogy egy idegenekből álló 10 emberes csoportból 9 meleg és egy heteró.

És láss csodát, ha utána olvasol az egész világon kb. (!!!) 10% homoszexuális, mint az én "világomban".

2017. nov. 8. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!