Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalásban mi a jó? Egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalásban mi a jó? Egy pasinak? Mit lehet abban élvezni?

Figyelt kérdés
találkoztam már pár nunival de egyik se volt vaniliapuding ízű, ha nem volt rossz íze/szaga akkor már örültem, mást ez nem zavar? csak én vagyok ilyen finnyás? nők miért nem tartják magukat tisztán? rohadt igénytelenek a többség
2017. nov. 6. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Fordítsd meg a kérdést.

A Szopásban mi a jó egy Nőnek ? Mit lehet abban élvezni?

Ha erre tudsz válaszolni akkor a kérdésedre is megvan a válasz.

23N

2017. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

én akikkel voltam szerettem az ízüket és a puncijuk illatát

mondjuk én ápolt lányokkal voltam


izgató volt hallani ahogy élvezik, ahogy akarják :P


24F

2017. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom melyik pizsamádban álmodtad azt hogy a puncinak vanilía puding íze van

Ahogy a pasiknak se kókusz banán ízű.

Általában van egy sós vagy enyhén édes íze az ízgalmi nedveknek + a feromon a szaglás sokban befolyásolja az ízérzékelést.

De függ attól hogy mit iszik eszik az illető fogyaszt e alkoholt cogitik e vagy drogozik.

Egy frissen mosott puncinak vagy kukinak nincs addíg íze amíg nem jön az izgalmi nedv ha az illető dohányzik ez a puncinedv ,előváladék vagy sperma lehet büdős és keserű mert tele van nikotinnal.

23 N

2017. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2017. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy a nőnek jó, és mindig jó! ;)
2017. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, én imádom csinálni. Annyira be tudok indulni, ha tudom, hogy nyalni fogok, hogy már finom az íze még a legrosszabb ízűnek is. Imádom ahogy imádják és imádom mikor jó szaftos és belefolyik a számba.
2017. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Én szerencsére nem találkoztam ápolatlan puncival...nem vagyok egy nyalógép , de néha kifejezetten én akarom, szinte jobban, mint közösülni... amúgy az is a legjobb benne, hogy látom, érzem, hogy a páromnak mit tudok okozni vele...
2017. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Én imádok puncit nyalni.. imádom az egészet falni! Totál beindulok tőle, amiért még jobban kívánom a nőt.. ráadásul őt is húzom, és ezáltal még jobban várja azt, hogy végre magában érezzen.


Van néhány haverom aki nem érti ezt, és ők ilyen "kötelező" dologként tekintenek a nyalásra.. az egyik barátnőjével beszéltem is már erről, és mondta a csaj, hogy: "hát az xy nem igazán csinálja jól szájjal.."

szerintem ez pont olyan mint a szopás.. ugye, azon a csajon akin pl látom, hogy nem izgul rá a szopásra, attól nem is valami hű de jó orált kapni.. pont az egésznek a lelkét öli meg azzal, hogy érezhetően nem indul be még jobban attól, hogy végre a szájába veheti a farkam, hogy játszhat vele.. hogy kénye-kedve szerint cuppoghat rajta. :)

2017. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Az illata, az íze, ez érzés ahogy hozzáérek. Csak ápolt nővel voltam de volt amelyiknek nem tetszett se az íze se az illata, nem is maradtunk együtt. Szerintem genetikai összeférhetetlenség. (kémiának is hívja a köznyelv)
2017. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

2 dolog is.

Az egyik, hogy elő készíted a tereped a saját használatra, hiszen forróbb, nedvesebb nyalás után.

A másik hogy nagyon látványos eredménye van.

A nő fel-le mozog, nem tudja irányítani a testét, a puncija lüktet és nekem pl csak jó ízű nőkhöz volt szerencsém.

Különben ha már ott van az ember akkor érdemes kiélvezni a helyzetet és normálisan csinálni a dolgot, utólag sokkal többet tesz a nő, ha feltüzelted már, és legalább egyszer elélvezett ettől.

2017. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!