Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg el lehet úgy élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg el lehet úgy élvezni hogy a puncimhoz se nyülnak csak izgatnak erogén zónáimon?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,nem nyülnak sehova.
2017. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A szex az nem kizárólag a dugásból áll, az igazi szex a test felfedezése, megtapasztalása - is!

Ezt csak az vonja kétségbe, akinél a szex kimerül azzal, hegy 5 perc alatt elélveztetik egymás. Erre bármelyik állt képes!

Az igazi szex, az olyan, mint egy gyönyörű hangszeren játszani, és abból minden szép hangot kihozni. Aki nem tud játszani, az csak b....ni tud (ha tud).

Távol-Keleten ezt tökélyre vitték, érdemes kipróbálni - egész más értelmezést kap a szexuális élvezet!

2017. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolso de honnan lehet ezt megtanulni?
2017. okt. 26. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, barátnőm egyszer elélvezett, vagy valami nagyon hasonlót érzett, azt mondta, mikor csak a nyakát faltam, meg a bimbóit izgattam sokáig.
2017. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. A nők mellbimbója lehet olyan érzékeny, hogy hasonló érzés tölti el őket, mint az orgazmus. Ki kell próbálni, és kiderül.
2017. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a páromnak többször is volt ilyen...erotikus masszázs, finom csókokkal és erogén zónákra koncentrált kényeztetéssel. Puncihoz nem értem hozzá 😀...és nekem is nagyon izgató volt.
2017. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Ttotálisan el lehet élvezni, azért hívák erogén zónáknak. Van olyan ami érintés nélküli orgazmus, de ez már inkább művészet.

[link]

2017. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan van aki képes rá,nekem nem menne max.az erős izgalmi állapotig jutnék el,de azon nem tudnék túllendülni.Masztikor próbáltam.
2017. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a tantrára gondolsz? létezik
2017. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan létezik.

Ezt a verziót nem csináltad még, hogy nem tudod?

2017. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!