Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondjam meg a férjem szeretöjé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg a férjem szeretöjének, hogy nem érdekel mit csináltak a férjemmel eggyütt?

Figyelt kérdés
Ugyanis a szeretö bevallotta a viszonyukat nekem,

2017. nov. 6. 09:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#8

mondta szeret!

ezert vagyok vele,

csak használta a csajt:(

2017. nov. 6. 09:34
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

És ezt el is hiszed?

Aki szeret az nem csal meg

Én a helyedben rohadtúl megalázva érezném magam

2017. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hol van a Tartásod a Női büszkeséged? Más ezt nem nyelné le

Ne legyèl már egy Női Papucs

Főzöl mosol takarítasz gyereket nevelsz( ha van)

Ágyba búj a férjeddel

És ezek mellett még megis csalnak

2017. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

De kis naiv vagy.

A férjed nem csak akkor, nem csak most, hanem folyamatosan meg fog csalni. Aminek nyilván oka van, amit ti tudtok.

És tudod lehet, hogy szeret, mint embert, de hogy nem szerelmes és nem becsül meg téged, az tuti. És neked ezek után még kell? Meg is érdemled, hogy megcsaljon!

És nem jelent neki szerinted semmit az a másik nő? Jó, lehet nem hagy téged el érte, de rá van izgulva, rá vágyik és lehet, ha tehetné, csak nem teheti, akkor simán elhagyna téged érte. Ez nem elég neked?

2017. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Bírom mikor egy nőt megcsalnak,megaláznak,úgy megverik többször is hogy eltörik az arccsontja,meg megrugdossa őket a párjuk,és mikor megkérdezi valaki hogy akkor miért vagy még vele,azt mondják hogy “azt mondta szeret” meg “vannak jó pillanataink is” na az ilyeneket nem tudom sajnálni,téged se foglak. Megérdemled ha hagyod magad!
2017. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mondd! Bár érdekes lenne tudni a csaj miért mondta meg neked hogy viszonyuk volt? Talán a férjed kidobta és így akart revansot venni? Akkor a tiétek olyan nyitott kapcsolat kimondatlanul nem? Nem lenne tisztább ha vagy elfogadod hogy ilyen a férjed vgy ha nem megy akkor változtatni kell tudom tudom nem könnyű.
2017. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

oké, hogy egyszer lebukott, most újra.

és aztán mi lesz ezután? kiadod az útját? vagy marad minden?

2017. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a hozzászólókat. Ha megcsalják és nem érdekli az teljesen az ő dolga. Nem panaszkodni jött a kérdező hanem azt kérdezte hogy mit mondjon a férje szeretőjének.

Kérdező:

Szerintem mondd azt neki hogy nem érdekel hogy szeretőt tart, tudsz mindegyikről, van neki mindig 2-3 egyidőben, most is még 2 szeretője van rajta kívül.

2017. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#18

igazad van.

de lehet valoban van neki másik qrvaja

még a szájaba adom a megoldast4 :(

2017. nov. 6. 11:52
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

azért tényleg egyre jobban érdekel, miért is maradsz vele? gyerekek miatt? megéri?

vagy pénze miatt?

2017. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!