Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsm-ben jártas illetők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm-ben jártas illetők, válaszlnátok légysz?

Figyelt kérdés

Mit érezték, mikor megütitek/elfenekelitek/kikötitek a partnereteket, subok esetében mit éreztek, ha a partneretek megüt/elfenekel/kiköt?

Inkább a saját, vagy inkább a partner kielégítése a fontos?

Mi van olyankor, ha te vagy a partnered átlép egy számodra fontos határt?

A mindennapi életben is meg van az alá-fölérendelt szerep?

Mikor először vagy új partnerrel, honnan tudod, hogy megbízhatsz-e benne?


2017. nov. 5. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

nekem komoly kapcsolatom nem volt még amiben lett volna BDSM

meg vannak a szabályok és akikkel eddig voltam tudták, hogy hol vannak a határok, persze kezdetben voltak ebből még gondok, mert ugye akkor még nem voltunk összecsiszolódva, de elég gyorsan belerázódtak :)

én nem az a mogorva távolságtartó típus vagyok, szeretek sokat foglalkozni, akár egész nap beszélgetni a partnerrel

én nem csak az ágyban vágyom erre, életvitelszerűen, volt olyan akivel hónapokig játszottam (mondjuk vele csak virtuális volt, néhányszor találkoztunk)

akivel meg főleg személyes találkozókon megélt dolgok voltak velük is volt tartalmasabb játszadozás

nekem fontos, hogy mindketten megkapjuk amire vágyunk, viszont ha nagyon odaadó és engedelmes a partner és van olyan vágya amire én nem vágyom, akkor azt jutalomként megszokta kapni

a bizalom felépül, van akinél lassan, van akinél gyorsan, a jelekre figyelek, látom ha valaki tényleg a szubom akar lenni és látom ha valaki nem gondolja komolyan ezt


végül mit éreztem a fenekelésnél, ütésnél, kötözésnél:

izgatott a dolog, tetszett, persze megpróbáltam mindig a határokon belül maradni


24F

2017. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Domként:

-Mikor megütöm,kikötöm vagy olyat teszek vele ami neki fáj és könyörög akkor elégedettséget érzek. Fel is ízgulok illetve kvázi uralkodónak érzem magam. Egyfajta kielégülés.

-Nekem ilyenkor a saját örömöm fontosabb (bár az igazi sub ezt élvezi a legjobban).

-Még nem fordult elő egyik részről sem a határok átlépése,mi azt szigorúan tartjuk. Ha át lenne lépve már nem érezném a bizalmi részét a dolognak.

-A mindennapi életben egy teljes,kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek. A bdsm az ágyban marad.

2017. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat, nagyon jókat írtatok. Ha még bármi eszetekbe jut ami a témába vág, kérlek írjátok le!
2017. nov. 5. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a párommal a bdsm-et benn hagyjuk a hálószobában, a szexuális életünkön kívül kiegyensúlyozott partnerség, egyenrangú szerelem van köztünk, enélkül én bele sem mennék. Ez a "védőháló", ebből tudom, hogy sohasem fog olyat tenni, amit én már nem akarok, hiszen szeret, becsül. A bdsm mindkettő fél örömét szolgálja, én szubmisszívként megadom magam teljesen, a párom pedig uralkodik felettem, birtokol. Ebben a tudatállapotban nekem az ő kielégülése a fontos, bár bőkezűen jutalmaz, ha teljesítem valamely parancsát. Ha fájdalmat okoz ilyen-olyan módon, szexuális izgatottságot érzek, illetve kitisztul a fejem, nem aggasztanak a gondjaim, hanem csak a szerelmem vágyainak és kéréseinek teljesítése jár a fejemben. Mivel ez a játék igénybe veszi a testet, de főleg a lelket, nagyon nagy hangsúlyt fektetünk az utójátékba, anélkül nem is az igazi. Kell, hogy érezzem, hogy szeret, és hálás azért, hogy megadom neki magam újra és újra.20/N
2017. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előttem nagyon jól összefoglalták a lényeget.

Talán csak 4. válaszoló utolsó gondolatára kontráznék rá. Együttlét után, nagyon jó érzéssel tölt el a tudat, hogy ennyire boldoggá akar tenni stb

2017. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ismét :)
2017. nov. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!