Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet úgy pénzért szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy pénzért szexelni, hogy nem hirdeted magad sehol?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 18:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

A nőket szeretem, úgyhogy nem. Higgadj le! :D

De elég kemény jeleneteket láttam már ott!

2017. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Engem lehet érdekelnél, ha bírod a megaláztatást dobj egy privit...
2017. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak gondolkozok a dolgon, azért nem válaszolok privikre :) Amúgy nekem is volt már dolgom gazdag külföldiekkel, elvittek nyaralni meg ilyesmi, de konkrétan külön pénzt még soha nem kértem, viszont most meg ez lenne a cél.
2017. nov. 5. 19:43
 14/27 anonim ***** válasza:
Na és hány éves vagy és havi mekkora fizetésért dolgoznál? :)
2017. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

19:05, 19:25 és 19:34-es vagyok. :D


Ha azt elérted, hogy nyaralni elmenj velük, akkor szerintem ezt is ki tudod úgy okoskodni, hogy jó legyen. :)


mennyit kérnél amúgy, csak kíváncsiságból.

N

2017. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Kiírsz itt egy ilyen kérdést és kapsz 20 privátot 1 óra alatt kb.


Amúgy ez nagyon is tud működni ha megmaradsz árban a pesti átlagnál ami 15 ezer, ennél nem szeretünk többet fizetni 1 óráért, a mai lányok nagyon el vannak szállva maguktól, sok 20-30 ezres lakásos lányt találni már, ami nagyon túlzás. Sok kicsi sokra megy, kiírsz egy ilyen kérdést, gondolom már vagy 20+ privát üzenetet kaptál 7 óra óta, 20x15 az már 300 ezer forint, és nem kellett magadat nyíltan, névvel hirdetned.

Én javaslom neked, hogy vágj bele, nagyon sokat tudsz keresni vele. Igényes, lakásos lányokra nagyon nagy igény van, főleg az olyanokra lenne, akik nincsenek elszállva maguktól és nem csillagászati összegeket kérnek.. 15 ezerért még én is bejelentkeznék hozzád! :)

2017. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#16 félreértesz, én pont azt nem akarom, hogy a fél világ átmenjen rajtam, és órabérem legyen :) Ez nekem túl közönséges dolog. Inkább úgy csinálnám, ahogy az eddigiek is alakultak, pl random elkezdtem tinderen beszélgetni egy norvég sráccal, pár nap után kireptetett magához, mert szimpi voltam neki. És az a repjegy bizony nem 15 ezer volt, ráadásul business osztályon..:) Szóval, okosan kell ezt, egy állandó partner kéne.
2017. nov. 5. 20:04
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

A lakásosaknál a nem elszált árak a következőek:

- SOS 15 perc 5 ezer.

- 30 perc 10 ezer

- 1 óra 15 ezer

- Extrák +5 ezer (attól függ nápad mi van az extrámban, lehet ott pl a popsi, akár a csók, vagy pisi, stb.)

2017. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, akkor ilyen Andy Vajna - Timike kapcsolatra vágysz? :D Biztos van pár milliomos Andy-féle alak aki biztosan benne lenne :D
2017. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha állandó partnert szeretnél, akkor nagy függ az ár a külsődtől, a vállalásaidtól és az áradtól.

Nekem leírhatid priviben a fizu igényed, illetve hogy miket vállalnál, mert pont keresek egy ilyen lányt.

2017. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!