Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy ez nem normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ez nem normális?

Figyelt kérdés
Amíg dolgozom, a feleségem facebookon lenge öltözetben képeket küldözget nekem, de szerintem ez nem túl erkölcsös!!
2017. nov. 5. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a képet le is lehet ám törölni? Megnézted, feldobta a napodat, kitörlöd, otthon meg jól ledöntöd a lábáról a feleségedet.

A feleséged egy izgató nő veled ellentétben. Mert te meg unalmas vagy!

Ja, és ezt nőként mondom. :)

2017. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

En megertem, hogy zavar. Konnyen visszaelhet vele valaki, illetektelen kezekbe kerulhet.

De azert meg messze van a nemnormalistol, ha egy lanyt ez felizgat.

En ertem mindket felet. Azert a lany helyeben leallnek vele, ha latnam, h utalod, mikor ezt csinalja.

2017. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor van okod pánikra ha nem te kapod a képeket
2017. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi abban az erkolcstelen, hogy megmutatja magat a leanyzo lenge oltozetben a parjanak?
2017. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is küldtem már a páromnak míg ő dolgozott. 😉 Imádta. Mikor hazaért tudjátok mi következett...😁
2017. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni,amit a 11-es,megnézed a kéoet,aztán törlöd,így ha ellopják a telefonod,akkor nem lesz mivel megzsarolni a telefonod. Széoen fogod magad,megnézed a képet, memorizálod,majd a munka végét alig várva,más nem jár a fejedben,csak a feleséged,aztán haza érve megadod neki ami jár! Ajánlom,hogy így cselekedj!
2017. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!