Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már erotikus masszázs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már erotikus masszázs élményetek? Megéri?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 20:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem és igen
2017. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
NEM ÉS NEM
2017. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem és talán
2017. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
igen volt és megéri ;)
2017. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem és Igen
2017. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Ramone ***** válasza:
74%

Volt barátnőm masszírozott végig meló után... Nem annak indult csak mondtam hogy ha akarja akkor megfordulok és elől is folytathatja mert gyengéd keze van

boknak szántam de inkább simogatott és kiverte ... Sosem fogom megérteni a nőket

2017. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

igen. igen.

vagyis a második igen az kicsit bizonytalan, mert hát szép összeget képesek elkérni érte! Egyiknél akinél voltam, ő szakszerű gyógymasszázst nyújtott, majd egy lingam masszázzsal fejezte be. összhatás nagyon jó volt nála!

2017. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Aclingam masszazs az pontosan hogy zajlik a kiveres szep neve v. Valami extra elmeny?
2017. nov. 3. 21:48
 19/20 anonim ***** válasza:
azért kicsi több. a vége ugye az hogy kiveri tulajdonképpen, de van benne annál jóval több, ahogy masszírozza. azóta voltam még egy csajnál, ő csak lingamot csinált, ez első az profibb volt. :D nem csak magát a brét, hanem a környékét is masszírozza, amikor már majdnem elélvezek, visszafogja, és még csinálja..
2017. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
igen és nagyon igen
2018. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!