Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nem vágyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem vágyok barátnőre 24 évesen?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni, hogy tényleg nem oké valami velem, nem csak bebeszélem magamnak.


Csomó fiú már általánosban azon töri magát, hogy mikor lesz barátnője..



2017. nov. 3. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
engem nem zavar, megmaradnak a csajok nekünk :D
2017. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Volt mar elotte kapcsolatod?


Amugy figyelj..nem minden a szerelemrol,szexrol,a kapcsolatrol szol. Egyedul is lehetsz boldog!


Vagy varj..az ember csak akkor erzi magat "nonek" "ferfinak" ha van mellette valaki? Csak akkor lehetek boldog es elhetek teljese normalis eletet ha mar tul vagyok ket harom szakitason es kapcsolatban vagyok megint valakivel? Ennyi az elet? Ez a legfontosabb? Csak e korul foroghat minden?


Hm..akkor en is tok gaz vagyok. Mert volt ido amikor ket evig egyaltalan nem vagytam kapcsolatra se senkire semmire. Pf..megsem ereztem kevesebbnek magam es cikinek a dolgot.


Csak mert valaki nem tocskol es jar a szamba ejjel nappal nem osztom meg valakivel az eletem mar s.ar alak vagyok?


Dehogy!

2017. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
én meg 34 éves vágyok barátnőre, csak az asszony nem engedi! :D
2017. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, hogy normális-e, de ha téged nem zavar, akkor az nem gáz.


Én mindig is szerettem ismerkedni a lányokkal, szóval ha én 24 évesen egyedül lettem volna (nem voltam), nem lett volna jó.


De másokkal törődj, ha neked így jó, akkor az a lényeg.

2017. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
72%
Én 20 éves lány vagyok, és nem igazán vágyom kapcsolatra. Néha persze jó lenne, de igazából töj jól elvagyok így. Én is sokszor azt hittem, hogy valami nem okés velem, de ne törődj másokkal, a lényeg h te boldog legyél :)
2017. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, és neked voltak már kapcsolataid?
2017. nov. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!