Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj ,akivel egyszer szexeltetek a melóhelyen,megírná nektek ,hogy még szeretne veled találkozni úgy. Ribinek tartanátok? De már nem vagytok munkatársak.
2017. nov. 3. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyesmiért ribinek tartana, az már az első után is ugyanúgy annak tartana. Szóval szerintem ilyen helyzetben tuti nem fog rólad változni a véleménye, akárminek is tartott eddig.
2017. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tartanám r1b1nek, ha jó volt lehet folytatás :)


24F

2017. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezért amúgy ribi vagyok?
2017. nov. 3. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

te tudod neked mi fér bele, ha nem fűvel-fával dugsz, meg nem r1b4nc módra játszod az eszedet mindenkinek, akkor nem


milyen körülmények között történtek a dolgok?

2017. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Én csak dugnék!Olyankor nem gondolkodok!
2017. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem az első ilyen kalandom volt vele
2017. nov. 3. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Az én munkahelyemen miért nincsenek ilyen nők
2017. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy ribi, de amúgy az sem baj, ha téged nem zavar.

Szerintem a nőknek is ugyanúgy megvan a joguk szexel levezetni a feszültséget, akár random helyzetekbe is...

Ha kölcsönös a vonzalom akkor minden ok.

2017. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tartanám r..nek ha jó volt vele egyszer miért zárkóznék el ettől? Attól meg nem "az" valaki hogy ő kezdeményez amúgy is néha bizonytalan az ember mert nem egyértelmű ha pasi ként megteszi az első lépést akkor lehet hogy bunkónak nyomulósnak tartják esetleg stb. Kb egy nőnek így is több pasi tesz ajánlatot fordítva ez szerintem ritkábban fordul elő szóval nem zárkóznék el mint hogy volt is hasonlóra példa
2017. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!