Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha első szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha első szexnél nem áll fel egy csinos lányra?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 20:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ti ezután még keresnétek őt, vagy így már nem kellenék neki?
2017. okt. 26. 20:40
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem annyira gáz!! Hisz minél jobban tetszik annál idegesebb vagy.Ha nem izgulnál lenne gond,mert akkor csak át akarnád verni.hajrá menni fog az.
2017. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Egymásra ismertek?


Ha igen, beszélgessetek róla élőben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2017. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mindennapos eset. Az aggódásnak, félelemnek vam az a foka, hogy nem megy. Az izgulósabb fiúk közül nem kevesen tapasztalják, hogy egy új lánnyal az első alkalom mindig necces. Aztán, egy kis hozzászokás után minden rendben van. Okos nő nem aggódik ilyenkor, hanem türelmes, segít - és a végén jól jár. :)
2017. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális a lány, akkor megérti. Előfordul.

Hogyan reagált?

2017. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég cink. De, ha rendes, bűvöli a kígyót újra.
2017. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#3 hát ő nem 21 éves, de akkor pacsi neki :’D Eléggé izgultam tényleg...remélem ő is tudja, de akkor írok neki, nincs vesztenivalóm.
2017. okt. 26. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer nagyon tetszett egy srác. Mikor az első alkalomra került sor, nem ment neki. Próbáltam már ott nyugtatni, hogy semmi baj, ennek ellenére napokig nem keresett. Én megkerestem és összejöttünk. Ő később mondta, hogy annyira szégyellte magát, hogy nem mert keresni. Szóval fiúk nincs gond, normális nő megérti.
2017. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából teljesen normális. Velem is ez volt, ma már azért sír a barátnőm hogy folyton áll. Sokan így kezdik ..
2017. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, előfordul.
2017. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!