Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom 1 hónap elteltével...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 1 hónap elteltével nem nagyon akarja a sexet. Mi az oka?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyok együtt a párommal, és tudom,hogy ez nem sok idő, sőt. Szinte minden nap együtt alszunk, és napi szinten találkozunk, sőt, azt szeretné,ha össze költöznénk, de sex terén nem nagyon próbálkozik, kb hetente egyszer, mert szerinte neki az is elég. Ő 30 éves pasi, én 20 éves lány vagyok, viszont nekem minimum 2 naponta, de inkább naponta többször van rá szükségem. Próbáltam már ezt vele megbeszélni többször is, és egyik pillanatban azt mondja, hogy igyekezni fog, mert ő is kíván, de utána meg azt mondja, hogy ő már 30. Mondtam,hogy én megoldom akkor magamnak, ha ő nem képes, de ha vele tervezem a jövőmet, nem hiszem, hogy a vibrátoromnak a legjobb barátomnak kellene lennie. Napi szinten.. Mi a véleményetek? A 30 éves pasik ennyire kiégtek szexuálisan? Ha igen, akkor miért kezdenek ilyen fiatalokkal, ha nem tudják tartani lépést?!

2017. okt. 26. 09:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozik, és "fiatalabb éveiben" falta a nőket, érthető, jol néz ki, és jó a dumája.:) egy nagyon intelligens személy. Emberileg tökéletesnek tartom a maga kis hibáival, de ez az egy dolog egyedül, ami zavar.:)
2017. okt. 26. 13:44
 12/17 anonim ***** válasza:

52/F Minden este szeretkezek a párommal, de ha van idő reggel is.

Ha valaki fiatalon falja a nőket, sok nője van az semmit nem jelent, csupán annyit hogy nem maradt mellette egy nő sem tartósan. Vajon miért?

Ha valaki mellett tartósan kitart egy nő az azt jelenti hogy jó az ágyban is.

2017. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én pasiként vagyok így! Hol vagytok nők akik szeretnének naponta vagy többször is egy nap! Írhatna valaki! Ismerkedjünk meg. Senki nem akar ismerkedni? Írkál mindenki de senki nem akar semmit!?
2017. okt. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem társkereső oldal és főleg nem szexpartner kereső. Ez egy olyan oldal ahol mindenki csócsteljesítményt tud nyújtani szexben a 20+ cm farkával, akár naponta 10x is.

Csak épp mindegyik alkalmatlan arra hogy összeszedjen egy épkézláb nőt és megtartsa azt. Persze ezért a nők hibásak mert mindegyik ribi aki nem hajlandó nekik első szóra szétrakni a lábát.

2017. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13:

Nekem is volt már sajnos olyan, aki nem akarta a szexet, rengetegszer elutasította a közeledésem. Aztán utána meg volt sértődve, ha kivertem. Nem is tartott sokáig a kapcsolatunk.

2017. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Válts partnert, mert ez csak rosszabb lesz.
2017. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az igények eltérőek.

Én 52 éves vagyok, és napi kétszer szexelünk a feleségemmel.

2022. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!