Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom 1 hónap elteltével...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 1 hónap elteltével nem nagyon akarja a sexet. Mi az oka?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyok együtt a párommal, és tudom,hogy ez nem sok idő, sőt. Szinte minden nap együtt alszunk, és napi szinten találkozunk, sőt, azt szeretné,ha össze költöznénk, de sex terén nem nagyon próbálkozik, kb hetente egyszer, mert szerinte neki az is elég. Ő 30 éves pasi, én 20 éves lány vagyok, viszont nekem minimum 2 naponta, de inkább naponta többször van rá szükségem. Próbáltam már ezt vele megbeszélni többször is, és egyik pillanatban azt mondja, hogy igyekezni fog, mert ő is kíván, de utána meg azt mondja, hogy ő már 30. Mondtam,hogy én megoldom akkor magamnak, ha ő nem képes, de ha vele tervezem a jövőmet, nem hiszem, hogy a vibrátoromnak a legjobb barátomnak kellene lennie. Napi szinten.. Mi a véleményetek? A 30 éves pasik ennyire kiégtek szexuálisan? Ha igen, akkor miért kezdenek ilyen fiatalokkal, ha nem tudják tartani lépést?!

2017. okt. 26. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én 34 évesen örülnék, ha meglenne a napi 1..
2017. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az lesz hogy külön mentek. Vagy félre megy, vagy a kezét szereti, esetleg túl fáradt a munkája miatt.
2017. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
43 éves vagyok és simán megy a napi 2 szex, szóval – épp rossz embert fogtál ki.
2017. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sok 25 feletti kiég már, de nem lehet ezt így általánosítani. Én 38 vagyok a napi egy mindig meg van , de 2-3 is simán belefér az étvágyamba. Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor ez a kapcsolat rovására fog menni, abban biztos vagyok. Vagy egy darabig még el leszel a műbrokival a párod mellett, de tuti az igazira fogsz rávetődni, ha alkalmad lesz rá egy másik férfinál, szóval beszéljétek meg minél előbb , addig ne tervezz komolyabbat , mert csak koppanás lesz belőle.
2017. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

40 vagyok, ferfi. En ketnaponta, naponta siman levarrnam a csajomat, de itt meg o nem akarja.

Kerdezo: mellenyultunk mind a ketten, ez van. Lepsz, lepunk vagy nem majd eldontjuk.

2017. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!


Számodra nem megfeleló pasit fogtál ki.

Megjegyzés: Ez idővel csak rosszabb lesz úgyhogy most döntsél!!!

2017. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A párom 42, minden nap szexelünk. Szerintem neki alapból kevesebbre van igénye.
2017. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez nem korfüggő! 34 vagyok napi 3-4 is simán menne!!! Egyszerűen ilyen csávót fogtál ki! Lépjél hamar mert ez viszont jobb nem lesz csak rosszabb!!!! Nekem olyan csajom is volt aki havi! 2-3 alkalmat igényelt,vártam egy kicsit aztán otthagytam mert nekem az borzasztó kevés szenvedni meg nem szeretek....
2017. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47 vagyok de én ki se bírnám 2napig. Minden nap szükségem van rá. Sokszor egyedül kell megoldanom mert nálunk az asszonynak elég a heti egy!
2017. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

32 vagyok és heti 10 szex simán megvan. Néha egy nap egy, néha egy nap kettő.


Amúgy ez az egészséges élettől is függ. Sokan már a húszas éveikben tönkre zabálják (amihez nem kell dagadtnak lenni), piálják, drogozzák, bulizzák a testüket, aztán csak néznek hogy a testük miért nem örökké huszonéves.

Ezt csak azért írtam le, mert eddig még senki, de ez is egy ok.

2017. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!