Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes szülőket nem zavar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes szülőket nem zavar, hogy a lányok prosti?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen lányról hallok és ismerek is a köreimben akik prostik lesznek. 23 éves vagyok, pedig értelmes társaságba járok de ha egy lány már jól néz ki akkor kapja az ajánlatokat és egyre gyakrabban beadják a derekukat. Egyik lány ismerősöm is most lett az amitől kibuktam mert barátok voltunk de nekem ez sok. Konkrétan kijelenti, hogy 50 éves pali várja otthon és kapja a pénzt. Egyre több ilyen esetről hallani. Meg, hogy gazdag arab pasival randizgat egy csaj ami általában egyéjszakással végződik és mindenki megy a dolgára. Ezeknek a lányoknak a szülei nyugodtan alszanak otthon? Engem apaként zavarna a dolog. Még ha el sem mondják de a sok kimaradás, meg hirtelen pénz, és utazások elég gyanúsak. Ennyire nemtörődöm lett mindenki?
2017. okt. 24. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem tudják, vagy nem tudnak vele mit kezdeni, hiszen felnött.
2017. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tegyük hozzá, hogy az egy fillért nem ér, amiért pénzt kapnak, szóval ez a világ egyik csodája, hogy pénzt kapnak a pnájuk használatáért.
2017. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt írod értelmes társaságba jársz. Feltételezem csupán, hogy pl egy egyetemista nem feltétlenül tudja finanszípzni a kiadásait.Még ah államilag támogattotként is van ott, ott a lakbér, kaja, rezsi. Lehet a szülők sem állnak úgy anyagilag. Dolgozni meg nem egyszerű amikor az embernek egy csomó zh-ra kell készülni. Szexelni meg 20 perc alatt lehet. Melyik diákmunka fizet semmi munkáért semmi idő alatt ennyit? :D Egyik sem. Én nem ítélem el őket egy pillanatig sem, bár nekem nem lenne gyomrom ezt csinálni, inkább éhenhalok itt a koliba. Amúgy ha van esze az illetőnek akkor úgy csinálja, hogy ne tudják meg a szülők meg az ismerősök. Hiszen azzal a későbbi karrierjét is kettényesi ha ezt tudjaróla boldog-boldogtalan. A szülők amúgy nagyrészt nem tudnak róla. Ha meg eleve olyan a csaj családi háttere akkor meg nem is érdekli őket.
2017. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!