Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Titeket ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket ez mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok és 100C-s a mellem. Melltartóban nagyon jól néznek ki, de nélküle kicsit lógnak, ami ellen nem tudok mit tenni... Próbálok már egy csomó ideje tornával változtatni ezen, de semmi. Elvileg ez természetes, de én szégyellem... Mindig félek levenni a melltartóm, mert félek, hogy a srácnak nem fogok így tetszeni. Szóval érdekelne, hogy ez mennyire zavaró? Csak őszinte és komoly véleményeket kérek, és nem trollkodást.
2017. okt. 24. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tuti semmi baj nincs vele. Mutasd ;)
2017. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró :)
2017. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az ilyen mellekben azt szeretem hogy biztos hogy eltűnne a farkam közte :D
2017. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aki normális és értelmes az alapból tudja hogy a nagy mellek enyhén lógnak, Akit pedig zavaz az csak szimplán keressen magának mást. Aki szeretni fog az majd úgy fogad el ahogy vagy!


Tehát ne szégyeld amid van! Légy büszke rá!

2017. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
A 100 azt mutatja, hogy nem csak a melleid nagyok. Azt hiszem, ez jobban zavarna, mint a kismértékű lógás.
2017. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon zavaro lenne, hogy nem veszed le a melltartodat!!:-))
2017. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna! A kapcsolat milyenségét nálam nem befolyásolja a lány mellének nagysága és esetleges megereszkedettsége!
2017. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, nem csak a melleim nagyok, alapból nem vagyok egy pillangó testalkatú lány, de nem is vagyok egy ogre:) homokóra alakom van, van rendes derekam és a hasam nem négy különböző részből áll, szóval szerintem ezzel nincs baj.
2017. okt. 24. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 80C-s a mellem, engem jobban zavar, hogy lóg, mint a volt barátaimat. :D
2017. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Így vagyok én is a hímvesszőmmel, egész nap lóg, és este, amikor akció van, akkor is lóg. Én dolgozok mindhiába.
2017. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!