Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek próbáljam meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam meg egy örömlánnyal?

Figyelt kérdés
Az van hogy 19 vagyok és még szűz. A farkam pici 10 cm körül van, illetve 12 cm kutyapózban (ágyon,térdelve) . Elsőnek menjek el szetintetek egy örömlányhoz hogy tudjam hogy egyáltalán elég-e ez a méret egy csajnak? Személyes tapasztalatok is jöhetnek, beszólogatásokat mellőzzük!

2017. okt. 24. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki szeretni fog nem a méreted fogja nézni és hidd el fogja veled élvezni a szexet is.
2017. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van olyan akit nem zavarna. lehet hogy velem van a baj, de csak azért mert nem vizitesben vagy, még nem lesz nagyobb a farkad. pl: tökmindegy milyen pózban méred meg a karod hosszát az ugyanakkora lesz, vagy bármilyen dologról is legyen szó.
2017. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már írtál ki kérdést,akkor is megválaszoltuk.Mi változott azóta?

Ha jól emlékszem,nem kevés túlsúlyod van,fogyjál le az egészséged érdekében.Mert ha nem,akkor nem sok esély lesz rá,hogy nem csak az első alkalmat fogod curvánál tölteni.

Plusz,ha fogysz,akkor van rá némi esély,hogy pár centivel "megnöveld" a méretedet.Ez adhat valamennyi önbizalmat,talán.

2017. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként kész vagy három hónapig udvarolni egy hölgynek? Kb. Mennyi pénzt fektetnél bele a három hónap alatt? 50 ezer? 100 ezer? Gyorsítanád a folyamatot, hogy ne várj három hónapot ap imája használatáért? Így veszel neki egy Mini Coupert?

Látod. Azt hiszem belátod, hogy prostival gyorsabban létrejön, amire vágysz, és mi at? Igen ab aszás.

2017. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es Szerintem nem értetted meg, hogy valójában mit akarok kérdezni. Tehát.. Azért gondoltam jó ötletnek elsőnek az örömlány témát, hogy tudjam, hogy van-e értelme egyáltalán próbálkozni a lányoknál, vagy ekkora mérettel lehetetlenség örömet okozni egynek. A szex fontos része egy kapcsolatnak, így ha Én nem tudnám ezt nyújtani egy olyan valakinek akit szeretek, inkább meg sem próbálom.
2017. okt. 25. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!