Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van sokkal tobb noi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van sokkal tobb noi prosti/ masszor mint ferfi? Pedig tobb no van a foldon mint ferfi, nekunk miert nem jar a nagy valasztek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nektek ingyen is nagy a választék.
2017. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
éppen ezért, mert több a nő
2017. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy az egyes mondja. Egy nőnek nem kell fizetnie a szexért, ingyen is talál partnert.
2017. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
elég baj, ha nőként férfiprostikra szorulnál... most nem azért, hogy bárkit is ócsároljak, de még egy csúnyácska lány/nő is kapós a férfiak szemében, mivel a legtöbben csak szexet akarnak, arra meg esetenként bárki jó...
2017. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írd ki, hogy “szexelnék” és válogass 😉

Annál nem fognak rusnyább pasik jelentkezni, mint pl. a rosszlanyok.hu-n a prostik (tisztelet a kivételnek)

2017. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy több nő van a Földön. A nők várható élettartama magasabb néhány évvel, mint a férfiaké. Na, ennyivel van több nő nagyjából, azok nagy része 80-90 éves öregasszony.


Legalábbis ott, ahol nem nyúltak még bele mesterségesen a nemválasztásba. Afrikában és Ázsiában a fiúgyermeknek sokkal nagyobb az értéke, mert munkaerőt jelent a ház körül, míg a lány csak teher, mert úgyis elhagyja a családot, és még hozományt is kell neki biztosítani, amikor férjhez megy. Úgyhogy ott a lánycsecsemők közül sokat elvetetnek vagy megölnek, így a fiatalok között konkrétan férfiakból van sokkal több.

2017. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak szuperpasik kellenek csodas test szép arc extra ápoltság és azt akarom hogy csak engem kényeztessen és én nem őt. Magyarán nem akarom lesz...i de ő nyaljon jó hosszan hozzá sem akarok érni a f.hoz csak hátulról óvszerben jól d...on meg és ennyi. De az előjátek meg legyen kb 1-1.5 órás masszírozás simogatás úgy hogy én csak fekszem. Nah ezt nem tudja mindegyik férfi nyújtani vagy nem is akarja és a külleme ápoltsaga sincs meg hozzá. Erre kellenek nekem a férfiprostik.
2017. okt. 23. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
jaaa, hogy te ilyen kis onzo felszines 3,14csa vagy :D akkor remelem, most elvezed a sok privatot, mert itt biztosan szivesen nyujtana neked barki barmit :Ddd
2017. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!