Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Először nyögtem szex közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először nyögtem szex közben, most kicsit szégyen érzetem van, hogy küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

Már egy ideje élek nemi életet, és párom (akivel nem rég óta vagyunk együtt) mondta, hogy neki tetszene ha adnék ki közbe hangot, viszont eddig még sosem volt olyan “jó” úgymond, hogy magától jöjjön az, hogy nyögök közben.

Legutóbbi alkalommal viszon annyira nagyon jó volt mindkettőnknek, teljesen be voltunk vadulva, hogy folyton nyögtem, nem is gondolkodtam közben, de most így utána tök szégyellem magam kb mert nem tudom, hogy gáz hangokat adhattam ki? Mi van ha neki nem tetszett úgy?

Mondta a végén, hogy tetszett neki, hogy adtam ki most hangokat. Nem lenne gáz ha mostantól is ugyan így tennék? Szólna ha nem tetszene neki? Láthatóan beindult tőle, de hát nem tudom..

Nekem ő az első, neki én nem.

Köszi a válaszokat, tudom másnál ez alap de nekem még új :)

L

Ja és ő is szokott közbe nyögni, de én most többet nyögtem.

Fiúk ti ha nyögtök akkor azért mert élvezitek vagy azért mert már fáradtok?



2017. okt. 23. 02:55
 1/8 Pánczél válasza:
100%
Egyaltalan nem gaz ha nyogsz szex kozben. Sot meg izgato is a partnered szamara. Igy tudja hogy elvezed es hogy jol csinalja amit csinal.
2017. okt. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gáz ha megjátszottad
2017. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
engem jobban felizgat, ha nyögsz közben, az lomboz le, ha csend van !
2017. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy ideig szörnyen kínos volt... De aztán sokat beszéltünk róla, egy idő után elhittem, hogy nem zavarja.

Aztán a múltkor valahogy...nem voltam olyan állapotban lelkileg, így nem tudtam ellazulni, rá figyelni és a szex olyan..."semmilyen" lett ettől nekem. Mivel egy hang se hagyta el a szám, egy idő után mondta, hogy így neki se olyan jó, mert szerinte nekem nem jó. Szóval biztos vagyok benne, hogy ebben nincs semmi gáz, hogy van hangja valakinrk szex közben. Pedig biztos vagyok benne, hogy nem valami vonzó, amikor az ember levegőután kapkodva még nyőg is :D...

2017. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

valószínüleg fiatal vagy még hogy ilyenen görcsölsz, hidd el szép lassan elengeded ezt és ettől csak még jobb lesz a szex. ha idős vagy akkor meg állj neki mielőbb leküzdeni ezt a gátlást :D

menniy idős vagy potnosan?

2017. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne én már ujjazásnál is nyögtem annyira jó volt:D
2017. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a jó szex után még a szomszéd is rágyújt:)

Szóval a párom (L) elég hangos.

A nők jó része hangoskodik.

Szerintem is sexy:)

2017. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Szóval már egy ideje élsz nemi életet, de most először hangoskodtál. Ez valóban elég szégyenletes. Eddig mi a fenét csináltál szex közben? Bárányokat számoltál?
2017. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!