Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan képzeljem el? Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képzeljem el? Lehet valahogy edződni?

Figyelt kérdés

A való életben hogyan képzeljem el az anális szexet? Nincs tartós csak alkalmi kapcsolatom. De ott nem merem mondani hogy szeretném kipróbálni ha a popsimba dugnák. Hogyan lehet ezt így megvalósítani? Itthon tudom valahogy magam "szokatni" hozzá?

21/L



2017. okt. 22. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugd oda azt, amit a puncidba szoktál, mikor egyedül csinálod.
2017. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Korábban nagyon féltem az análtól. Gyakoroltam műfasszal. Amikor az már simán becsúszott, kértem a barátomat, hogy csináljuk popsiba is. Most már nem fáj, csak feszít. Azt meg szeretem. Lassan kell kezdeni, sok síkosítóval. Lazulj el, úgy könnyebb, de ez vaginális szexnél is így van.
2017. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Az előzőeket kiegészíteném azzal, hogy vegyél 2, de inkább 3 különböző vastagságú dildot, vibrit, anal plugot. Lassan szoktasd magad hozzá, s hogy biztosan kellemes legyen, közben csiklózd magad akár kézzel, akár egy vibrivel 😊
2017. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az Anal plug egész jónak néz ki. Eddig még nem is hallottam róla. :D
2017. okt. 22. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nahhh, a kérdező elment a boltba.
2017. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem :D még nem :D kedden esetleg ha ráveszem magam.
2017. okt. 22. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki otthon, ha bejön ajánld fel !
2017. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!