Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valahogy meg lehetne szuntetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy meg lehetne szuntetni a nemivagyat veglegesen vagy legalabb enyhiteni?

Figyelt kérdés
ma mar 4 szer kivertem es meg mindig felall, kanos vagyok nem kicsit, nagyon utalok mar ferfi lenni jobb lehet a noknek legalabb nekik semmi nem agaskodik a gatyajukban, szuz vagyok sajnos es eselytelen hogy legyen baratnom a kutyanak se kellek raadasul az elet minden teruleten balek vagyok szval nincs nő akinek ilyen pali kellene, szval csak egy megoldas maradt enyhiteni vagy megszuntetni a nemivagyat lehet ilyet szerintetek??? jobb lenne nelkule. 25F

2017. aug. 23. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD, NE LÉGY SZERENCSÉTLEN!
2017. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Verd ki ötödjére is oszt jóvan! Nem kell elnyújtani, csak csitt-csatt csitt-csatt bumm!
2017. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Balta? Kés? Soha többé nem áll fel
2017. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hülyeséged...


Talán pont az okozza a gondot, hogy nem olyan kielégítő a maszturbáció, mint amennyire lennie kellene, lezavarod 5 perc alatt és gondolom semmi változatosságot sem viszel bele. Mi lenne, ha mondjuk kellően felkészülnél hozzá, kialakítva egy kellemes környezetet (például félhomály, valami kellemes illat, amit szeretsz, megfelelő szobahőmérséklet stb.) és kellő időt szánnál rá, akár egy órát is? Nem kell egyből a farkadhoz nyúlni, hanem simogasd, masszírozd magad. Ismerd meg egy kicsit a saját tested, hiszen nem csak a farkadat húzogatva élvezhetsz el. Ha bekötöd a szemed, az segít csak az érzésre koncentrálni.


Akár vehetsz is egy kis vibrátort, amivel izgathatod a farkad, például ilyet:

[link]

[link]

2017. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DollarDog ***** válasza:
55%

Nézd meg a 2girl1cup nevezetű videót! Ha még akkor is feláll akkor elég beteg lehetsz!

E mellett még kipróbálhatod milyen sajt reszelőn kiverni! Hidd el nem fogod megbánni! Ráadásul még az ebédnek való is elkészül! Bon apetit!

2017. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Heréltesd ki magad! Szerintem akkor elmúlik a nemi vágy ha jól rémlik. Vagy lehet hogy a Bróm-os tea működhet.
2017. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
Leszoplak ha akarod:).
2018. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!