Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők pöröghetnek azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők pöröghetnek azon hogy megfelelő magasságú lovagjuk legyen (tehát náluk minimum magasabb), akkor én is tarthatok igényt 190 centis modell lányokra, akik hozzám illenek alkatilag?

Figyelt kérdés

2m felett vagyok pár centivel, tehát én is elvárhatom akkor hogy a nő megfelelő magasságú legyen?


+ talán logikus is lenne náluk próbálkozni, egy 190 centis nőnél kevesebb pasi próbálkozik be mint egy átlagos 165 centisnél, akikre szinte minden férfi megy.


F/26


2017. okt. 20. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Persze, legfeljebb nem találsz olyat.
2017. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Tarthatsz, bár kisebb a merítési lehetőség a 190 centis ÉS modellalkatú lányok terén, mintha 160-170 centis filigrán alkatúakat keresgélnél. :)
2017. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha neked ez a magasság jön be akkor a magas nőkre pályázol és ennyi.

Nekem is az tetszik ha nálam magasabb egy férfi, de legalább egymagas.

A mostani párom 192 cm én 174cm vagyok, szerintem nem épp alacsony.

2017. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Arra tartasz igényt, amire akarsz, sok sikert.
2017. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!