Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők pöröghetnek azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők pöröghetnek azon hogy megfelelő magasságú lovagjuk legyen (tehát náluk minimum magasabb), akkor én is tarthatok igényt 190 centis modell lányokra, akik hozzám illenek alkatilag?

Figyelt kérdés

2m felett vagyok pár centivel, tehát én is elvárhatom akkor hogy a nő megfelelő magasságú legyen?


+ talán logikus is lenne náluk próbálkozni, egy 190 centis nőnél kevesebb pasi próbálkozik be mint egy átlagos 165 centisnél, akikre szinte minden férfi megy.


F/26


2017. okt. 20. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Bármire tarthatsz igényt, és bármin pöröghetsz. Csak el ne szédülj!
2017. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Tarthatsz igényt bármire, csak nem biztos, hogy összejön.
2017. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Ezzel csak az a baj hogy a nőknél van az összes pina és ők döntik el,kivéve ha van pénzed. Persze az hogy magas vagy van akinél 1 plusz jó de van akinél semmit nem jelent.Akinél ez számít az alapjában olyan is.Akinek a pénz dominál szintén zenész.Sajna a becsületes lányokból van kevesebb ők általában el keltek,akik egyedül vannak,és jól is néznek ki az általában nem véletlen szingli.
2017. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Tartani tarthatsz, de mindig a nő választ... ;)

N

2017. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Tarthatsz. Senki nem tiltja.
2017. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen,de neked a farkas póz lesz a fav' !! ;)
2017. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Elvárhatod. ? !.

Azt is hogy a szádba repüljön a sült galamb.

Nagyon idétlenül fogsz hozzá.

Párt nem úgy keresünk hogy már pedig ennyi centi legyen.

2017. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Párt nem úgy keresünk hogy már pedig ennyi centi legyen."


Ezt olvasva meglehetőséen érdekes az a tény hogy a nők 98 %a kiköti ismerkedéskor hogy kötelező a férfinak magasabbnak lennie nála.

2017. okt. 20. 18:39
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezt az utolsó kommentet én csak megerősíteni tudom. Örülj, hogy 2m felett vagy, hisz 170cm-es törpeként Mindnek a magas férfi kell, de a legtöbb azért beéri 180-190cm-el.. Amúgy óvatosan ezzel az igényt tartó kifejezéssel. Ezt csak ők nyilváníthatják ki mivel egyenjogúság van :) tudod
2017. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek lehetnek igényei, amiknek megfelelően akar pártválasztani.

Max egyedül maradsz, hogyha egy szimpatikus 190cm-es nőt se találsz, de semmi baj, mert te legalább elmondhatod magadról, hogy az elveid szerint élsz. (Őszintén, a fejemet fogom az ilyen kérdésektől)

2017. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!