Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként miért élvezem a fájdalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként miért élvezem a fájdalmat aktus közben?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka annak, hogy mostanában elkezdtem élvezni az aktus közbeni fájdalmat? (hajtépés, mell erős szorítása, mellbimbó csípés, fenekelés erősen és ilyesmi dolgok)

Az anális szexet is elkezdtem kedvelni a fájdalom miatt.

Amikor vadulunk szex közben és érzem a fájdalmat könnyebben el is élvezek!


2017. okt. 19. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Semmi gond, mazochista éned tört a felszínre...sokan szeretik.
2017. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mazo szubmisszív vagy

Élvezed a fájdalmat élvezed a megalázó és kiszolgáltatott helyzetekez azt ha a pasi úgy használ mint egy rongyot ès mèg fàj is.

Gratulálok minden Pasas ilyen Nőre vágyik.

2e N

2017. okt. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
23N **
2017. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Ezeken az ártatlan orgiákon nem is volna semmi kivetnivaló, ha a férfiak tudnák,hogy mirol is van szó. Ha nem menne tönkre az egész életük attól, hogy azt gondolják, a nok élete még sokkal nehezebb, mint az övék. Mert nem jönnek rá, hogy mindez a noknek csak szórakozás. Ehhez elobb

arra kellene rájönniük, hogy milyen hihetetlenül buták ezek a nok, olyan buták, hogy csak a legalacsonyabb szinten és mindig azonos módon tudnak szórakozni. A butaságnak ez a foka meghaladja

a férfiak képzeloerejét.

2017. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy mazo nem feltetlen sub is !


Amugy semmi nincs benne ha neked igy jo akkor igy jo !

2017. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Amint korábban írták, előtört a mazo éned. Nincs ezzel semmi baj, ha a párod is helyén tudja kezelni, s csak annyit kapsz, amennyire azükséged van az élvezethez.


Az oka sok minden lehet.

Esetleg máshol megszerzett -talán joftalan - előnyöket ezzel kompenzálod

Vagy csak szimplán máshol sokkal dominánsabb vagy, és kell hogy valahol viszzakapd, ahogy másokkal bánsz.

Esetleg szeretteiddel csúnyán viselkedtél, s már nincs alkalmad bocsánatot kérni...

rengeteg vlasz lehet arra, hogy miért jőtt ez elő

2017. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert van benned mazo hajlam.


Pont ezért élvezem én is az anál szexet.. és az általad írt hasonló dolgokat.

Akár adni, akár kapni. Lényeg, hogy olyan partnered legyen akiben megbízol:)

Nekünk is így ment!

2017. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal mazochista vagy... nincs ezzel probléma, én is az vagyok férfi létemre, szeretek alárendelt szerepet betölteni az ágyban, szerencsére a mostani barátnőm is támogatja ezt a felállást. :) Vannak ilyen típusú emberek, van aki erre izgul, nem nagyon érdemes agyalni rajta hogy miért van ez, csak élvezd a dolgot és kész! :D :D 21/F
2017. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!