Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas jóképű, izmos pasi, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas jóképű, izmos pasi, egy alacsony, picit husis de gyönyörű arcú lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta chatelünk egy pasival, akivel most találkozunk először. Ő egy magas, jóképű pasi. Én alacsony vagyok, nem bomba alkattal, de nem is vagyok husis, az arcom pedig szép. Igazi nőcsábász egyébként,szóval tartok tőle, hogy csak azt akarja. Bár nem igazán értem, hiszen bomba nőkkel feküdt le idáig. Én viszont nem feküdnék le vele , ha tudom hogy csak azt akarja. Szerintetek mit akarhat?
2017. okt. 17. 20:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Illetve az első randit az én otthonomba szervezte , majd azt mondta ,hogy inkább találkozzunk semleges helyen, mert nem akar letámadni :)
2017. okt. 17. 21:13
 12/15 anonim ***** válasza:
Könnyen elképzelhető hogy lát benned valami olyat, amit egyik top 10-es bomba nőjében sem látott ezidáig. A személyes találkozóból sok mindent le tudsz szűrni, találkozz vele 🙂
2017. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a leírtakból az jön le, hogy jó eséllyel nem csal a megérzésed. Minden esetre tényleg úgy derül ki biztosan, ha először semleges helyen találkozol vele.
2017. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Te mit vársz a találkozástól? Téged vonz szexuálisan? A sok csetelést felfoghatjuk úgy is, mintha már lett volna jó pár randi, ahol nem volt semmi, és most már kezd komolyra fordulni. Amikor azt mondta, hogy nem akar letámadni, mit éreztél? Azt, hogy tudsz te vigyázni magadra, nem hagyod elfajulni a dolgokat? Vagy azt, hogy csak támadjon, szeretnéd te is?

Azért aggodalmaskodsz, mert nagyon szeretnéd megfogni, hosszú távra tervezel, és nem akarod elrontani, csak nem tudod. Hogy az-e a jó, ha gyorsan haladtok, vagy az-e, ha váratod?

Azt gondolom, hogy add magadat, úgy értem, ne taktikázz. Ha vonzó, ha kívánatos, vesd bele magad a kapcsolatba: lesz, ami lesz. Az alakoskodás rossz vért szül.

2017. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ennyire vaksi vagy? Aranyos. :)

"Nem akar letámadni, érdekli az ajkad, szexre tereli a témát"

Szerintem neked is egyértelmű hogy csak szexre kellesz neki, hisz mi a rohadt életért beszélne csak erről...

Csak bemagyazod magadnak hogy komolyat akar, mert vonzodsz a külsejéhez és dugni akarsz. És ha bemagyarázod magadnak h komolyat akar és ugy fekszel le vele nem érzed magad ribizlinek.


Ne hazudj magadnak.

2017. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!