Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek ez mennyire jellemző?

Figyelt kérdés

Még régebben beszéltem itt egy gimis lánnyal, aki "megszerezte" az osztály népszerű srácát, és olyannyira görcsösen próbált megfelelni az (amúgy szerintem nem létező) elvárásoknak, hogy konkrétan belement...vagy inkább megkért, hogy hadd szophasson le, mert szerinte nem jó az orálja, mert eddig nem volt kin gyakorolnia, és nem akarja, hogy emiatt dobják, szóval gyakorolna rajtam.


Elsőre nyilván való az önértékelési problémák és tán egyéb lelki defektusok cunamija...de néha olyanokat hallok, hogy elgondolkodom, lehet ez nem is annyira egyedi eset?


Kérdés: lányok, ti hajlandóak lennétek lecumizni, vagy szexelni egy idegen sráccal csak, hogy nagyobb önbizalommal / profizmusal álljatok a pasitok előtt?


2017. okt. 17. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Gyakorlásként leszophatlak? :D

2017. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Kamu kérdésre kamu válaszok. Brávó! Egy kiéhezett álmodozó szűz kisfiú feltesz egy kamu kérdést és egy csomó kiéhezett szűz kisfiű válaszolgat neki. LOL
2017. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak. Én lány vagyok.

#10

2017. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#11**
2017. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én inkább a pasimon gyakorlok. Így jól jár mindenki.
2017. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!