Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A több pasival sexelek igaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A több pasival sexelek igaz hogy jobban felébrednek az érzékeim érzékibb leszek? Egy barinőm mondta hogy egy nap 2 pasi is kielégítette és mikor hazament a baratjával is jobb érzékibb volt a sex,

Figyelt kérdés
Biztos valaszt adjatok nem akarok kockáztatni
2017. okt. 17. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Földet rátok.
2017. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd kevèssel csinálta igy nem az igazi. Èn minimum 10 pasi felett vagyok èrzèkibb. Ezt javaslom neked is A biztos hatás èrdekèben
2017. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy modern nőnél ez alap. Ki ne hagyd!
2017. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha akarod én kielégítelek egymás után többszöris, a barátod ledig hálás lesz, bogy egy érzéki vadmacskát csinálok belőled mire hazamész hozzá
2017. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Mekkora ribizli a bnőd. Félre kefél gratulálok

Te se vagy jobb

Dögöljetek meg mind a 2en. Az ilyen szégye telen nők miatt csesznek ki a pasik a normális lányokkal nőkkel.

2017. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ramone ***** válasza:
77%
A pokolra fogtok jutni... :D
2017. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nőkkel szoktam csinálni. Pasikkal kizárt, bocs.
2017. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Első válaszolóval egyet értek
2017. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan teljesen egyetértek a fölöttem szólókkal, válaszolok a kérdésre is. Nem attól érzékibb, mert több pasival volt. A feltételezés csak azt mutatja, fogalma sincs, mitől volt jobb a szex, csak ehhez az élménez nyúlt. Akkor lesz jobb a szex, ha figyelnek egymásra a benne lévők. Lehet, a pasija sokkal figyelmesebb volt, a lányt meg külön izgatta, hogy aznap már egy érett ribizli jellemével dughat a pasijával. Phéj!
2017. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
Miért ribizlizitek le? Ha ezt egy fiú csinálja akkor mekkora nagy ász ugye? Fiatal még jól esik neki hadd csinálja addig élje ki magát amig nem megy férjhez. Én egyetértek vele. 60/f
2017. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!