Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kapcsolaton kivul is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolaton kivul is, vagy csak kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ki hogy van ezzel?

Mar hosszabb ideje nincs kapcsolatom es csak erzelmi alapon tudok akarkivel is lefekudni, viszont mar kivanom az egyuttletet.


2017. okt. 16. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress érzelmi kapcsolatot!
2017. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
58%

keress egy érzelmesebb szexpartnert,aki nem egy darab húsként kezel

..

2017. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem vagytok hivatalosan együtt, még jelenthet neked sokat.
2017. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező nő vagy vagy férfi?
2017. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos, szamtalan privat levelet kaptam, de nekem nem az a celom, hogy szexpartnert talaljak, hanem pusztan kivancsisagbol irtam ki a kerdest. Idovel ugyis talalok majd valakit, akivel minden osszejon.
2017. okt. 17. 07:55
 6/6 anonim ***** válasza:

ÉRZELEM NEM EGYENLŐ SZERELEM.


Az is érzelem ha valakit kedvelsz, vagy valakit utálsz, nem? (De)

Ha szerelemre gondolsz akkor mondj szerelmet, de ne érzelmet. Nekem voltak szexkapcsolataim és ott voltak érzelmeim a másik felé. Kedveltem őt.

2017. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!