Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elérni, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy én is kapjak "olyan" képeket?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol azt olvasom, hogy már mindenki kapott nem is 1x, meg lányok bevallása is, hogy már annyi embernek küldtek, hogy már ők sem tudják mennyinek én pedig még sosem kaptam.


Kérni kértek már, de kijelentették, hogy ők nem fognak küldeni.


19 éves szerintem értelmes és nem is ronda pasi vagyok. Lányok, hogy választjátok meg, hogy kinek küldtök és kinek nem ?


Nagyon szeretnék már mostmár csak azért is kapni olyan jellegű képet, de nem tudom, hogy csavarjam a beszélgetést, hogy oda kerüljön :D



2017. okt. 16. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hazudj te is...
2017. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretek álszenteskedni. Hazugságon kívül nincs ennek más "útja" ? :D
2017. okt. 16. 18:27
 3/19 anonim ***** válasza:

Kell keresned egy lányt, aki bevállalós. Beszélgetést kell kezdeményezned, ha ő is benne van...meg kell kérdezned akar-e képet rólad, ha igen Te küldesz előbb.

Mond neki, hogy az arcát vágja le, ha nem akarja adni hozzá... (bár az arc fontos)

Viszont a legtöbben ígyis félnek. Vagy vissza élnek vele vagy ki tiltják őket az oldalról vagy éppen nem ezért vannak itt.

2017. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
szeretem az almát
2017. okt. 16. 19:04
 5/19 anonim ***** válasza:
Legalább a mondandómra reagáltál volna, de Ez xd
2017. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vetkőzös online póker?
2017. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én küldök neked, ha te is küldesz nekem. 18/L
2017. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy gondolom, hogy az annyira maceráns lenne nekik, hogy csak úgy simán hamarabb küldenének mint úgy :D
2017. okt. 16. 19:20
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
JarJar a kedvenc karakterem a Trónok Harcában
2017. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Soha nem kértem de ha valaki akar küldhet nekem is. Csak lányok, és semmi kecske!
2017. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!