Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők is ugyanúgy kívánják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is ugyanúgy kívánják a szexet mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2017. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kívánják, mert élvezetet okoz nekik.
2017. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Persze!
2017. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem le hogy legtöbbször csak kényszerből csináljak.
2017. okt. 15. 13:06
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez változó. Vannak nők akik keveset igénylik a szexet,mert egyszerűen nem kívánják sokat. Vannak akik meg igen is sokat akarják. Meg olyanok is lehetnek akik kívánják de nem mondják:D

Én személy szerint azokat erősitem akik kívánják sokat,bár az is közre játszik nálam hogy meg szűz vagyok és a kíváncsiság hajt :D

18L

2017. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Simán.

Nekem volt már nimfomán időszakom. Kb minden második hapsit, aki elsétált mellettem az utcán, megmásztam volna.

Persze vannak, olyan nők, aki kényszerből csinálják, mert nem akarnak egyedül lenni, másképp meg nem megy az együttélés. Valamit valamiért.

Vannak, akik szeretik.

És vannak a nimfománok. :)

De maga az érzés ténylegesen más, mivel a nők és férfiak “rendszere” alapvetően különböző.

2017. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerből?? Hogy micsoda??? Ha nem volt kedvem hozzá, akkor megmondtam mindig a partneremnek, bár az ritkán fordult elő, kizárólag csak akkor, amikor valami nagyobb gubanc volt a kapcsolatunkban, de általában le sem lehet vakarni róla. Sőt, eddig három barátom volt, illetve most vagyok együtt a harmadikkal, és az első kettő mindig panaszkodott, hogy túl "sok" vagyok. Meg hogy szexmániás, mert mondjuk a heti három kevés volt nekem... Szóval akkor az én tapasztalataim alapján meg a férfiak nem kívánják ugyanúgy a szexet. Nem szabad általánosítani a saját szexuális kapcsolataid alapján, mert jobb esetben nem próbáltál ki minden nőt 😁
2017. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sok nő még jobban is, főleg 30 felett.
2017. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ami jó az jó.... HA JÓ akkor persze!
2017. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobban;)32N/elvált
2017. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!