Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Egyéjszakás kalandban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egyéjszakás kalandban, amikor egyáltalán nem ismeritek a partnert, engedik h kikötözzön, esetleg bekösse a szemeteket?

Figyelt kérdés
Amikor elmész pl buliba, vagy az első randin elmész a férfi lakására. A lényeg hogy akkor taliztok előszőr, nem ismeritek egymást, de közös a szimpátia. Engednétek a férfinek, hogy kikötözzön titeket, és bekösse a szemeteket? Vagy ezt csak a párotoknak engeditek, akit már jol ismertek? 20/N

2017. okt. 15. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindenkin röhögök, aki csak idetéved...
2017. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ahhoz nagy bizalomra van szükség.
2017. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve egy idegennel a szex sem fér bele. Lehet prűd vagyok vagy konzervatív, bár ezt egyiket sem momdanam. Sok mimdemre nyitott vagyok, szexeltem olyan férfival, aki nem volt a párom, de ismertem többé-kevésbé. Nekem ehhez bizalom kell.
2017. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ujabb fiucska próbàlja nőnek kiadni magàt

Szànalom

2017. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolso. Nő vagyok :) csak kivancsi voltam erre a dologra, hogy mit gondolnak mas nok.
2017. okt. 15. 14:13
 16/21 anonim ***** válasza:

Azért ehhez maximális bizalom kell.

Nem minden nő reagál jól arra, ha elveszíti a mozgás szabadságát.

2017. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem engedem mert a végén le húzza a gumit.

Kommpromitáló képet videót csinál vagy kinyír.

23 N

2017. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Felőlem aztàn lehetsz bàrmi

De a megfogalmazàs ès a hasznàlt szavak inkàbb engednek következtetni egy kövèr szőrős 40es pasira

2017. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az óvatosság azt súgjam hogy ne engedjem. De akivel belemennék egyéjszakás kalandba, abban bízom annyira, hogy ágyba bújok vele. A kikötözést és szembekötést meg imádom. Úgyhogy lehet, hogy nem tudnék ellenállni és nem csak engedném, hanem kérném hogy kötözzön ki, ha az a vágya.
2017. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Utolso. De honnan tudod hogy bizhatsz benne, ha nem ismered. Lehet h kulsore szimpi, helyes, iszonyuan kedves, azt kozben meg egy szadomazo allat. Nemde?!
2017. okt. 16. 05:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!