Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek és Urak! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és Urak! Szerintetek hol kezdődik a megcsalás?

Figyelt kérdés
Légyszi korral és nemmel

2017. okt. 14. 20:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom: rossz kategória...
2017. okt. 14. 21:03
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
A csóknál 21/L
2017. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Azzal kezdődik amiről nem tudok,a hátam mögött tesznek,az csalás. Amiről tudok az nem számít annak.
2017. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a rádióban hallottam hogy a műsorvezető nő azt magyarázza hogy a nők szex kőzben nyugodtan gondoljanak a régi barátjukra, szinészre mindegy kire csak el tudjanak menni az a lényeg és ez nem megcsalás. Nemsokkal utána szex közben más nőre gondoltam és ezért haragudtam magamra mert nekem nem esne jól ha azért élvezne el a barátnőm mert a Patinson nyálgép vámpir gyerekre gondolna pl. Úgyhogy akár ez is megcsalásnak nevezhető. Biztos mindig arra gondolnék hogy képzeletben nem isvvelem van.
2017. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha félreqr.


A többi font füst és rongybicikli.

2017. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden idő, energia, erőfeszítés, vagy anyagi kiadás, amit a párod helyett más potenciális partnerre pazarolsz, megcsalás.
2017. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nalam ott ha kb ranez egy masik nore vagy akarkire. En baromi feltekeny vagyok ^^
2017. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
64%
amit eltitkol az mar megcsalas. en nemreg kaptam rajta a baratom smsezni egy masik lannyal. kincsemnek szolitotta meg ilyenek. meg sosem talalkoztak. de nekem ez mar megcsalas mert vele tobbet foglalkozott mint velem. 21/L
2017. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-es! Csoknal???

Hisz mekkora ut vezet egy csokhoz?

Az osszenezesek, a pezsges, a tuzijatek, kezmozdulatok, pillantasok....hosszu az ut ahhoz,hogy egy csok kialakuljon.


A megcsalas a vágy megjelenesevel kezdodik.

2017. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ott, ha a férfinél vannak érzelmek. 37n
2017. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!