Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit írjak a Japán Csajnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a Japán Csajnak Facen? Nem jelölt vissza, de nekem tetszik és szexelni akarok vele

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bejelöltem, de nem igazol vissza... ( Amúgy nem ismerjük egymást ) de nem is utasított el, hogy nem ismer...lájkolgatom a képeit, gondolom látja is...


Jahh igen, mikor bejelöltem írtam neki, hogy Megszeretném hívni kv-ra stb...nem tudom, hogy elolvasta-e


Látom, hogy belép, mivel képeket tesz fel. Úgy gondoltam, megint ráírok. De mit ?? Az se biztos, hogy elolvassa...


Tetszik a japán csaj, megdugnám


Milyen szöveget írjak neki ?


2017. okt. 14. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom eldönteni,hogy most ennyire gyerekes vagy,szánalmas vagy csak trollkodsz.
2017. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért ? teljesen komolyan írtam
2017. okt. 14. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
írd le neki, hogy mag akarod dugni! ha nem válaszol, akkor valószínűleg ő ezt nem akarja!
2017. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Ezt írd:


私はあなたと嘘をつきたい

2017. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Privát üzenetre itt válaszolnék, ha nem baj.


Lakhelyéül Budapest van megadva, egy egyetemre jártunk.

Egyik face ismerősöm ismerősei között találtam rá. Élőben még nem láttam. Nem ismerjük egymást.

2017. okt. 14. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
HA nem írt vissza, akkor azért nem írt vissza, mert nem érdekli, keress másik japán csajt :D
2017. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!