Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézi meg a férfi más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi meg a férfi más nők fenekét, amikor együtt sétálunk?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert érdeklik.
2017. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik férfi? Én a combjukat, lábukat szoktam megnézni.
2017. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Én sosem teszek ilyet.

Van feleségem és szeretem, más nő nem érdekel szexuálisan. Persze ha egy szép nő jön szembe akkor én is ránézek, de csak az arcára és azt sem feltűnően. Szerintem tiszteletlenség más nő után forgolódni, amikor ott van melletted a társad!

Marhára nem azt mutatod ki ezzel, hogy szeretnéd...

2017. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

én a szememmel felfalom a nőt, azonnal levetkőztetem vele és megdugom...


hát én már csak ilyen vok

2017. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se teszek ilyet sose. Szeretem, sőt imádom a feleségemet, soha nem bántanám meg ezzel. Persze időnként azért lebukom hogy elkalandozik a tekintetem, de akkor kamuzok valamit hogy nem is azt néztem, hanem hogy mekkora fagyi volt a kezében vagy hogy mögötte milyen szép fa volt.
2017. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Abba nem hal bele egyikőtök sem, hogy ránéz másra. Ha szép a látvány, tetszik neki, akaratlanul is oda téved a tekintete. Viszont téged csókol, és veled bújik ágyba, nem a vadidegen járókelővel akinek egyszer megnézte a fenekét. Innentől kezdve nem tudom miért akkora probléma ez. Az hogy van párom, még nem jelenti azt, hogy rá sem nézhetek más nőre...
2017. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mer igazi gádzsó és tudja, mit akar
2017. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Nem az a baj, hogy megnézed, ha egyedül vagyok és egy nagyon szép nőt látok, én is megnézem. De gondolj bele:

A hőn szeretett nővel kézen fogva sétálsz az utcán, amikor szembe jön egy formás seggű szőke, te meg utána fordítod a fejedet és megnézed hátulról.

Szerinted mit érezne melletted az a személy, aki úgy tudta, ő jelenti neked a mindenséget? Nem arról beszélünk, hogy akit megnézünk azt ágyba visszük, hanem arról, hogy hatalmas tiszteletlenség a társaddal szemben, ha az ő jelenlétében bámulsz meg egy nőt.

Kápízs?

2017. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
#8 Ha úgy tudta a csaj, hogy ő jelenti neki a mindenséget, akkor ráfért már egy reality check. Egy igazi gádzsó mindig a helyén kezeli a dolgokat.
2017. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké komám. Nem gond ha így gondolod, csak kérlek, ne örökítsd a génjeidet
2017. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!