Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy "támadjam le" a párom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "támadjam le" a párom? Neketek fiúk mi tetszene?

Figyelt kérdés

Barátom mondta tetszene, ha "letámadnám" és ez nektek fiú, hogy lenne szexi?

Én arra gondoltam ő már a szobában fekszik én zuhanyzás után egy törülközőben bemegyek azt ledobom és kezdeményezek.

De várok még ötleteket.


2017. okt. 12. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Dildoval támadd
2017. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Viccelek it irsz tokeletes
2017. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit
2017. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Támadj le engem és elmondom :)
2017. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
rajtam gyakorolhatsz és értékelem a teljesítményt, ha megfeleltél akkor rendben vagy. nekem vannak ötleteim bőven :)
2017. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiú,de elmondom én hogyan szoktam letámadni:


-ha csak úgy vagyunk a folyosón/konyhában akkor neki nyomom a falnak és úgy kezdem csókolni,simogatni amíg a másik kezemmel a falhoz nyomom

-ágyon mikor felszünk és valami uncsi film megy,akkor a mellkasára mászom és a lábammal dörgölöm meg "ott lenn"

-ha éppen valami nem túl fontos dolgot csinál pl mosogat akkor hátulról kicsit megmarkolom a fenekét majd a kezem végigcsúsztatom a derekán

-ez nem letámadás,de pl szexi fehérneműben várom vagy hasonlók. :) Sok sikert^^

2017. okt. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

barátnőm taktikája h bejön a szobába egy szál semmiben v vmi extra dögös cuccban (fűző, harisnya, tűsarkú ilyenek)

amíg csak bámulom lelök az ágyra (én persze hagyom magam) aztán a már odarejtett bilincssel szépen kibilincseli a kezemet a fejem fölé

innentől már indul a show és ő irányít az tuti :D

2017. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindegy, hogy hogyan támadsz, a kezdeményezés a fontos. Növeli az önérzetet, ha látom, hogy a nőm kivánja velem a szexet.
2017. okt. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!