Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van olyan érzésem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan érzésem, hogy teljesen "kiégtem"?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még kapcsolatom, sohasem szeretkeztem még. Mégis egy hónapja kb. olyan érzésem van, hogy már nem is érdekel az egész. Maga a szex még fél éve úgy meg-megmozgatott, hogy kellene valakit találni, de már az sem.

Rossz egyedül, de ha meglátok egy szimpatikus lányt, egyszerűen nincs "erőm" odamenni. Úgy érzem teljesen értelmetlen dolog, mert eddig folyamatosan csak az elutasítást kaptam a korombeli és fiatalabb nőktől. A 45-50 éves korosztályból mindig jöttek az elismerések, hogy jóképű vagyok, meg áldott jó természetem van, kellemes személyiség vagyok, de ennyi.

Nemsokára 30 leszek, ergo jön a 'B' oldal...


(Mostani munkahelyemre is úgy kerültem be, hogy a főnökasszony megjegyezte: "Nem terveztet bővítést, így ezt most tudjam be a személyiségem varázsának." - tudom, hogy mivel ezt most leírtam, én leszek a legnagyobb egoista, beképzelt bunkó állat az univerzumban, de valami példát fel akartam hozni.)


Sajnos tény, hogy végigápoltam édesapámat a tanulmányaim alatt, meg is kellett szakítanom a tanulást, hogy beálljak dolgozni, mert van egy húgom, akit még taníttatni kell és felnevelni, és Édesanyám keresete nem elég rá. Azóta már jobb helyen dolgozok jóval jobb fizuért, de minden hónapban segítenem kell őket, így mondhatni máról holnapra-élek, semmi tartalékom nincs és nem is nagyon tudok félretenni így.

A diploma még nincs meg, elvileg tavaszra meglesz, de nem is hiszem hogy elhelyezkednék benne, mert nagyon puritán fizetéseket ajánlanak. Legtöbb a mostani fizum fele ha volt. :(


Megjegyzem mikor randizgattam még, volt egy-két olyan nő, aki ezt is elég erőteljesen kifogásolta, hogy nem rá akarom költeni a pénzem, hanem haza adom, mekkora egy csicska vesztes vagyok. :( Mert hát ugye randin azért az ember kicsit megismeri a másikat, a családi hátterét, és hát nekem sajnos nincsenek milliomos szülők a hátam mögött.


Szóval be sem tudnék vállalni egy kapcsolatot, mert nincs meg hozzá az anyagi biztonságom. A gyerekvállalást azért nem firtatom, mert azzal kapcsolatban már 3-4 éve kifutottam az időből. :(


29/F



2017. okt. 10. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy pszichológushoz beszélni erről, komolyan mondom.
2017. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

29 éves vagy még semmiből se futottál ki, még élhetsz simán 50-60 évet is akár, férfiként meg bármikor tudsz gyereket nemzeni.

Pszichológus amúgy tényleg segíthet, akár pár alkalom is, hogy el tudjál kezdeni valami változtatást az életedben, a dolgokhoz való hozzáállásban, hogy elinduljon a folyamat.

Hát az ilyen nőkkel meg jobb, hogy nem jöttél össze.

Ne add fel!

2017. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szóval be sem tudnék vállalni egy kapcsolatot, mert nincs meg hozzá az anyagi biztonságom."


Virágot lopni is lehet. Ahhoz, hogy vegyél néha 1 csokit a szerelmednek, szintén nem kell milliomosnak lenned. Ha szeret, ő sem fog olyan igényeket benyújtani, amikről tudja, hogy közöd nincs hozzájuk pénzügyileg. Valahol itt cseszted el a gondolkodásodat.


Egy rágóval fel tudnék szedni egy csajt, csak mondom.

2017. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tanácsokat. Az a baj, hogy nincs alkalmanként 10-15 rugóm pszichológusra.


Ami azt illeti, a randis ügyet nyilván tömörítve írtam le, de elég rendesen kérdőre vont, hogy minek tolom haza a pénzt? Oldja meg anyum egyedül, nem az én dolgom felnevelni a húgomat hanem az övé.

Pedig elhihetitek, nem kértük, hogy Édesapámat vegye el tőlünk a Jóisten, főleg ilyen körülmények közt, hogy a gyógykezeltetés milliós adósságba vitt, amit szerencsére már sikerült visszadolgozni...

2017. okt. 10. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el szakemberhez. Valami nem stimmel az önértékeléseddel. Senkit se vesznek fel amikor nincs rá szükség a két szép szemęért egy munkahelyre. Azon se ártana elgondolkodni hol és hogyan ismerkedtél eddig hogy csak anyagias p/csákat találtál
2017. okt. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!