Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha nem orálozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem orálozik rendesen a barátnőm, akkor valószínűleg nem szeret igazán?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokat, hosszan és többféleképpen csinálom neki, a legnagyobb örömére, és hatalmasakat szokott élvezni tőle. Ő nekem már az elejétől fogva nagyon ímmel ámmal csinálta és röviden. Számtalanszor magyaráztam el neki hogyan csinálja, próbáltam finoman rávezetni mi nekem a jó, valamicskét javult a technikája, de igazából most sem jó, és mindig az a benyomásom, hogy nem akar igazán örömet szerezni, és csak mielőbb túl akar lenni a dolgon függetlenül attól hogy jó nekem vagy sem.


Létezhet az, hogy valaki ennyire nem szereti csinálni, vagy ennyire undorodik tőle, hogy a párjának sem hajlandó ezzel a kedvében járni, miközben ő meg nagy élvezettel fogadja el, sőt várja is az efféle kényetetést? Vagy pedig egyszerűen arról van szó, hogy nem szeret igazán?


Mi a véleményetek erről?



2017. okt. 10. 12:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20

Ezt sosem értettem, ha valaki ilyesmit irt pl nálad hogy "lenyelette"? Miért fegyvert fogott a fejemdhez ha kikiöpted?

2017. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!