Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha nem orálozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem orálozik rendesen a barátnőm, akkor valószínűleg nem szeret igazán?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokat, hosszan és többféleképpen csinálom neki, a legnagyobb örömére, és hatalmasakat szokott élvezni tőle. Ő nekem már az elejétől fogva nagyon ímmel ámmal csinálta és röviden. Számtalanszor magyaráztam el neki hogyan csinálja, próbáltam finoman rávezetni mi nekem a jó, valamicskét javult a technikája, de igazából most sem jó, és mindig az a benyomásom, hogy nem akar igazán örömet szerezni, és csak mielőbb túl akar lenni a dolgon függetlenül attól hogy jó nekem vagy sem.


Létezhet az, hogy valaki ennyire nem szereti csinálni, vagy ennyire undorodik tőle, hogy a párjának sem hajlandó ezzel a kedvében járni, miközben ő meg nagy élvezettel fogadja el, sőt várja is az efféle kényetetést? Vagy pedig egyszerűen arról van szó, hogy nem szeret igazán?


Mi a véleményetek erről?



2017. okt. 10. 12:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Meg ne próbáld erőszakosan ott tartani. Valószínűleg az életben többet nem veszi a szájába.

Próbáltad már kérdezni erről? Már hogy mit vált ki belőle a dolog? Hogy ő élvezi-e vagy undort viszolygást esetleg szégyent vált ki belőle?

Én szeretem csinálni és párom szerint jó vagyok. Ehhez viszont több kell mint hogy őt szeressem. Ehhez kellett idő hogy megtanuljam hol és hogyan érjek hozzá folyamatosan figyelem a reakcióit és még most is találok olyan pontokat vagy technikát amit eddig nem fedeztem fel. Én játéknak fogom fel de ha ez számomra undorító lenne egy munka amin túl kell lenni nem tudnám jól csinálni. Ahhoz hogy az ember valamit jól csináljon élvezni kell.

Egy szopás nem csak annyiból áll hogy a lány bekapja és máris tudja mihez kezdjen vele. Üljetek le és beszéljétek át mi miért van és hogy lehetne jobb.

2017. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
egyszerűen kérdezz rá!!!! barátnőm szűz volt mikor össze jöttünk és annak idején azt mondta , hogy őt nem izgassa a szopás nem kényszerítettem rá most meg már ő kéri szonte :) és látni rajta , hogy élvezettel csinálja.... a kommunikáció csodákra képes
2017. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szia. Én egyeltalán nem csinálom, csak végig nyalom max amikor kiverem a pasinak, akkor is ha fülig bele vagyok zúgva. Szóval, Nem ettől függ, h szeret-e igazán a barátnőd! Egyszerűen fogadd el, h ő 'csak' így csinàlja, ennyi. :)
2017. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak azért nem csinálta a barátnője, mert megalázónak tartotta. Így aztán egy idő után unokatesóm se csinálta neki.
2017. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kevés a fuzud.

(Mindent érdekböl csinálnak jól/rosszul)

2017. okt. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy rengetegszer beszéltünk róla, és mondta, mutattam neki hogyan csinálja, mint ahogy azt a kérdésben is leírtam. Ráadásul még kézzel is nagyon szerencsétlenül csinálja, pedig abban is tatottam neki felnőttképzést, és attól még nem is undorodhat. Csak az marad, hogy nem szeret igazán, nem akar a kedvemben járni.
2017. okt. 11. 09:53
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha ilyen ímmel-ámmal csinálja, nem erőltetném a dolgot, hiszen sok nő lelkesen csinálja, és sokszor jobb a lelkesültség, mint a profizmus.


Ez az immel-ámmal hozzáállás rendkivül visszataszító számomra. Szorgalom/motiváció nélkül nehéz eredményeket elérni, ezért a lelkesedés magával hozhatja a profizmust.


Ha nem szeretne, nem volna veled. Én leszbikusokat néztem, hogy ők, hogyan nyalják ki egymás punciját. Nem szégyen a tanulás a profiktól, ezért talán a barátnődnek is puszta szorgalomból javasolnám az elméleti részt elsajátítását filmnézéssel.


Dicsérd meg, ha jól csinál valamit. Mond neki: Kezdesz nő lenni, kicsim.

2017. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mennyire elhagytam volna a párom ha közli hogy kezdek nő lenni. Akkor eddig mi a tök voltam? Szerintem rendesen sértő hogy valaki attól nő hogy jól szopik.

Nézd ha már eldöntötted hogy akkor szeret ha jó a szopásban inkább hagyd el és had találjon olyat akinek nem mindene a szex hanem ezen túl is képes gondolkodni.

Arról nem írtál mióta gyakoroltok és arról sem hogy próbáltad neki elmagyarázni. Sok mindent én sem értettem először. A szopás alatt adott instrukciókból jobban értettem. Ha jól csináltam nyögött vagy közölte hogy nagyon jó vagyok ha nem jól nyúltam hozzá közölte hogy finomabban. Idővel már pontosan tudtam milyen erővel és technikával tudok jót tenni. De ehhez is kell egy fajta érzék. Meg lehet tanítani egy két balkezest is dobolni valamilyen szinten de több idő és sose lesz olyan jó mint aki tehetséges. A szopás is ilyen hiszen ritmus és mozgáskoordináció kérdése az egész.

A sima kézzel történő farok verést soha nem értettem. Abban én sem vagyok jó mert nem igazán értem mit hogyan és miért kéne arról nem is beszélve mennyire érzelemmentes és szerintem zavarba ejtő. Nálunk a kéz és a száj mindig együtt van jelen és ez remekül bevált.

2017. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted az, hogy elkezd dohányozni egy tízenéves v. húszéves, annak mi az oka?


Vagy annak, amikor s tizenéves lefekszik egy fiúval?


Ezek mind a nagylány vagyok/nagyfiú vagyok téveszme miatt.

2017. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ráhúzod a fejét = erőszakoskodsz vele - mégannyira SEM fogja csinálni, vagy ha kicsit tökösebb ki is dob.


Sok nő nem szereti csinálni, csak azért teszi hogy ne hagyják el, pl.


Én exemet pl. gyűlöltem orálisan, mert keserű volt, erőszakos (lefogott, térdre nyomott, lenyelette, stb.), és mellette megkaptam, mekkora szar vagyok.


A páromat viszont imádom, nem erőltet semmit, látom-hallom rajt az élvezetet, simogatja a fejem, édeskés...


28n

2017. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!