Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szőrös puncis lányok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőrös puncis lányok a szőrös farkú pasikra izgulnak rá jobban, és fordítva?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Kor és nem megadásával válaszoljatok, legyetek szíves, illetve, hogy milyen az intim szőrzetetek.

2017. okt. 9. 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, Én lány vagyok, nekem nagyon szőrös,de jobban kedvelem,ha a barátom szőrtelen, vagy csak nagyon pici a szőre. Nála fordított a helyzet,ő engem szőrösen szeret,holott ő borotválja.
2017. okt. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nos, én a szőrösebb fajta ember vagyok, és valóban a természetes, érintetlen, igazán sűrű bozonttal megáldott punci tetszik nekem a legjobban, mégsem érzek összefüggést a kettő között.
2017. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nalunk baratnomnek szoros a puncija csak a tanga korvonalan kivul szedi le es igy imadom mig en odalent total szortelen vagyok mert sportolok es o pedig igy szereti :)
2017. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért elég furán hat amikor egy pasi borotválja, a nő meg szőrös. Pont olyan mint a mai világ, fel cserélődnek a szerepek...:D


Kérdésre válaszolva, én csupasz vagyok (lány), barátomnak pedig csak nyírva van rövidebbre. Ha csupasz lenne, biztosan nem tetszene, szeretem egy pasin a szőrt, mértékkel persze. Ha megkérne hogy hagyjak egy kis szőrt magamon fazonnal, kipróbálnám a változatosság gyönyörködtet elven :D de egyébként a csupasz szerintem izgató

2017. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

NÁlunk ez úgy volt, hogy mikor megismerkedtünk a barátom szőrös volt, én meg borotvált. De feltettük egymásnak a kérdést, hogy ki hogy szeretné a másik intim részét, mert szerintünk annak olyannak kell lenni amilyet a másikunk akar.

Ezért én szőrösen hagyon, ő pedig teljesen csupaszra szedi le még a zacsiját is.

Mind a ketten 20 évesek vagyunk.

2017. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Illatos szőrös punci izgató.
2017. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pusziltam ritkás szőrös puncit extrém izgató volt
2017. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem minél szőrösebb egy punci, annál izgatóbb.
2017. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!