Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mit szólnátok, ha a párotok beszerezne egy vibrátort a szexuális életetek színesítése céljából?

Figyelt kérdés

Egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy be kéne szereznem egy vibrátort ezáltal is változatosabbá téve az együttléteket, viszont nem tudom, hogy női szemmel mennyire lenne ez pozitív, izgalmas?

Természetesen nem rendszeres használatról lenne szó, elsősorban az előjátékot dobnám fel vele, akár aktív félként (például nyalás közben kényeztetni vele), akár nézőként (bekapcsolódni miközben magával játszadozik). Nektek tetszene az ilyesmi? Előre is köszönöm a normális válaszokat! 24/F



2017. okt. 8. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most per pillanat nyomatnám ezerrel
2017. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kipróbálnám, ha venne milyen lehet hogy nyal, és közben finoman huzogatja bennem.

Inkább mint az anált....

2017. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Onnantol nem nagyon lenne a pasasra szuksegem :D allitolag sokkal jobb. Mondjuk el is tudom hinni
2017. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki :) tervezem a beszerzést de várom a megfelelő megtalálását.
2017. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!