Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mit szólnátok, ha a párotok beszerezne egy vibrátort a szexuális életetek színesítése céljából?

Figyelt kérdés

Egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy be kéne szereznem egy vibrátort ezáltal is változatosabbá téve az együttléteket, viszont nem tudom, hogy női szemmel mennyire lenne ez pozitív, izgalmas?

Természetesen nem rendszeres használatról lenne szó, elsősorban az előjátékot dobnám fel vele, akár aktív félként (például nyalás közben kényeztetni vele), akár nézőként (bekapcsolódni miközben magával játszadozik). Nektek tetszene az ilyesmi? Előre is köszönöm a normális válaszokat! 24/F



2017. okt. 8. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én imádnám.
2017. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Imádnám!

Párom mindig kihagyja a csiklomat így egy vibrátor, amit ott is izgat maga lenne a paradicsom!

2017. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagy a párom, de nekem is vehetnél egyet. :)

Még sosem volt benne részem. :(

2017. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fantasztikus ötlet!!
2017. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
61%

Ez függ a párod mentalitásától , a köztetek lévő nyíltságtól is....

Volt olyan csajom aki totál zárkózott volt míg nem találkozott velem,lazaságommal, nyíltságommal Őt is lazává és nyílttá tettem teljesen

"mit szólnál egy jó kis vibrihez?mi? dehogy kell nekem ! dehogy nem , gondolj bele milyen jó is volna mikor szopikázod a kedvencedet közben én meg tolnám neked a vibrit és élvezkednénk ! Csend."

másnap vittem neki, de nem mutogatva adtam át, szex közben mikor jól felizgattam nah akkor álltam elő vele h nézd mi van itt a puncikádnak..... nagy volt az élvezkedés.

Szeretik, még az a nő is aki hevesen tiltakozik ellene, csak tudni kell jól tálalni jó stilusban humorral élvezettel.....

2017. okt. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Furán néznék rá :D Nekem nem nagyon van szükségem ilyen kütyükre mert a párom eléggé jól nyal és egyébként sem nagyon ízgatna egy ilyen kütyü. Az ilyeneket mi megszoktuk beszélni,úgyhogy ha rákérdezne elmondanám,hogy az ő szája jobb mint bármelyik vibri :D
2017. okt. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az exemtől kaptam. 😊 Sokat játszottunk vele együtt is!
2017. okt. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van! Imádom! 23L
2017. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként ugyan így vagyok...pedzegetem a páromnak, de ő meg nem akarja...gondoltam már arra is, hogy a tudta nélkül szerválok egyet, aztán " meglepem"...
2017. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám:ejha, és élvezném vele együtt!
2017. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!