Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élnek sokan abban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek sokan abban a hitben, hogy aki már sok partnert elfogyasztott az jó lesz az ágyban?

Figyelt kérdés
Amikor olyanokat hallok, hogy azzal jó a szex, aki sokat szexelt és aki nem szexelt azt tanítgatni kell. Én ilyenkor fogom a fejem és elszörnyülködök azon, hogy mennyire borzalmas a szexkultúra. A szexualitás nem attól lesz felemelő, mert már elfogyasztottunk 10-20 embert hanem attól, hogy nem tervezetten mennek dolgok, nem önös érdekből csináljuk, hanem hogy kölcsönösen jó legyen. Azt nem értem, hogy ehez miért is kéne több emberrel lefeküdni előtte, mikor ez nem a tapasztalatokon múlik? Egy tök kezdő pasas, csajjal is lehet jó az együttlét, hogyha nem az önös érdekek dominálnak.
2017. okt. 7. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hűha! Lesznek problémáid...
2017. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mertekben igaza van :)
2017. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Én jópár pasival voltam már, és tényleg soha nem a korától vagy előző tapasztalataitól függött, hogy jó volt-e a szex.

21L

2017. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűen azt az egyszerű tényt nem tudják felfogni, hogy minden ember más. Oké, lehet, hogy volt egy lány, és szexeltünk valamilyen módon, az neki nagyon nagy örömöt adott, de ugyanaz a módszer egy más lányt viszont kikergetne a világból. Ha új a partner, ugyanúgy kezdők vagytok mindketten, mint életetek első szexénél voltatok.


23/F

2017. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt én sem birom felfogni épp régiben magyaráztam el egy 42 éves palinak aki Elhitte magarol mert (állítása szerint) több mint 100 csajjal volt már együtt ő aztán abból tanult rengeteget kapott-hideget meleget de szxr nem lehet.

Ezzel ellentetben egy huszoneves "kislany" akinek egy esetben volt 2-3 kapcsolata nem tudhat annyit mint Ő.....👌🏽

2017. okt. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!