Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ez arra való mint amire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ez arra való mint amire gondolom, vagy másért lyukas "odalent"?

Figyelt kérdés

[link]


szóval ez ilyen szexruha? :D

Engem nagyon felizgatott most ez! Arra gondoltam veszek egyet a csajomnak!

Vagy inkább ne, nem lenne jó ötlet, sértésnek érezné, ha én vennék neki fehérneműt? Célozzak neki inkább erre?



2017. okt. 3. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki de nem ismerem a barátnőd. Te tudod milyen
2017. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi más lenne..:)

Beszéld meg vele,hogy szeretnél egyre beruházni.

2017. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csak kispórolták az anyagot, hogy olcsóbb legyen !
2017. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hú de örülök! :DD gyakrabban kellene ilyen oldalakat nézegetnem:)


Az az igazság, hogy még csak pár hónapja vagyunk együtt, és ici-picit ingadozó tud lenni a hangulata.. :D

Nem mondom, hogy tartok tőle, de nem akarom, hogy félreértse.. mert szeret túlkompenzálni dolgokat, és el tudom képzelni, hogy belelátná azt, hogy nem tartom elég szexinek, vagy nem tetszenek a fehérneműi. Ilyesmi..


Gondoltam, hogy veszek neki ajándékkártyát hasonló összegben, de az mégsem olyan, mert lehet vesz belőle két bugyit.. :D

2017. okt. 3. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Ebayen ennyi pénzből 4 ilyen veszel
2017. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülni fog annak, hogy egy nagyon dögös nőt látsz benne, akit eltudsz képzelni ilyen ruhában. Ezt nem is lehetne rossz néven venni, maximum akkor, ha iszonyatosnak találja az ilyen "szexruhákat". Neked kell tudnod az ízlésvilágát.
2017. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fog neki örülni akkor lehet nem is szeret igazán. Nagyon sok ruhadarab van amit mi csajok csakis pasi kedvéért veszünk fel. Kaptam én is sok érdekes ruhadarabot pasitól és hordtam is őket még ha nem is volt a legpraktikusabb.
2017. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!