Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem le magam? Nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le magam? Nős pasi.

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, irkálok messengeren egy nős pasival. Igen, az elejétől tudom , hogy nős, azt is, hogy undorító amit csinálunk, mármint, hogy irkálunk ennek ellenére.

Annó engem is csalt a párom, hányok magamtól.

De egyszerűen olyan vágyát érzek amit nem tudok legyőzni, majdnem minden este masztizok, úgy hogy közbe rá gondolok.

Néhány csók volt köztünk. Tudom, hogy ez se helyes. De egyszerűen megőrülök érte, viszont nem akarom a feleséget bántani. Tudom, hogy már megtettem a csókkal is,,,,


Épp azért nem találkozok vele, mert tudom akkor nem tudnék magamnak parancsolni.


Hogyan győzzem ezt le???


2017. szept. 30. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a nejed, de b4szd át!
2017. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csak gondolkodj el kicsit.

Nős, de smárol veled és a tűzben tart téged is, mint "vasat"...

Ha a feleségével ezt képes megtenni, szerinted veled nem fogja ugyanezt?

Tök egyszerű a megoldás. Letiltod. És passz. Legyen benned tartás, kisanyám!

2017. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az előző előtti vagyok xd, most látom... Nem tudom hogy miért hittem hogy férfi vagy.

Váljatok el

2017. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Masztizás közben gondolj arra, hogy a feleségét dugja.Utána meg azt a farkat tenné a szádba.
2017. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szakits meg vele minden kapcsot,különben meg fog történni a dolog,és szenvedni fogsz,mert elvàlni nem fog. ..gondolj arra hogy többet érsz Te ennél...
2017. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Es ha 39eves akkor mi van? Ha nem is tartasod... Meg nem is magadert. De a nejeert. Ne bassz**l mar ki vele.
2017. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy az ilyen férfi mindenképpen szórakozik más nőkkel is. Ha nem akarod megbántani a feleségét, akkor maximális diszkréció melett teszteld a férfiúi képességeit, és akkor nem kell később évekig kattogni az agyadnak rajta, hogy mi lehetett volna. Lehet hogy béna, és akkor Te unod meg, de az is lehet hogy pár találka után ő akar továbblépni. Ha meg nincs gyerek, nincs is folyamatban, akkor meg még elszeretni sem sportszerűtlen.
2017. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!