Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem le magam? Nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le magam? Nős pasi.

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, irkálok messengeren egy nős pasival. Igen, az elejétől tudom , hogy nős, azt is, hogy undorító amit csinálunk, mármint, hogy irkálunk ennek ellenére.

Annó engem is csalt a párom, hányok magamtól.

De egyszerűen olyan vágyát érzek amit nem tudok legyőzni, majdnem minden este masztizok, úgy hogy közbe rá gondolok.

Néhány csók volt köztünk. Tudom, hogy ez se helyes. De egyszerűen megőrülök érte, viszont nem akarom a feleséget bántani. Tudom, hogy már megtettem a csókkal is,,,,


Épp azért nem találkozok vele, mert tudom akkor nem tudnék magamnak parancsolni.


Hogyan győzzem ezt le???


2017. szept. 30. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Tálalj ki a nőnek. Onnantól kezdve tuti nem akar majd tőled semmit a pasi, oda a kísértés is.
2017. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Másik pasival.
2017. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Szar, provokáló, kamu kérdés egy álmodozó nyomoréktól.
2017. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

3-as! Ne magadból indulj ki!!!


Sajnos van ilyen. Én el is szerettem egy nőt, bár még csak jegyben jártak, de akkor is. Viszont egy igazi hárpia lett. A pasik meg általában nem hagyják ott az asszonyt. Sajnos, nem hiszem hogy jól járnál vele:(

2017. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hapi hány éves ?
2017. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A legjobb amit tehetsz, tapasztalat, megértelek, tudom, hogy nagyon nehéz. Ha gerinces ember akarsz maradni, és minimális női szolidaritás maradt benned, befejezed ezt.

Nem találkozol vele többet, elkerülöd. És ami fontos: letiltod az összes fórumon. Messenger, viber minden. Én is ezt tettem, sokkal könnyebb a lelkem. És fogsz még más iránt is ilyen vonzalmat érezni.

2017. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

# 4


Na a másik troll regisztrációja a 31%-al :D

2017. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
ne törödj semmivel, dugjál vele csak nyugodtan
2017. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk letiltod nem? Es nem beszelsz vele. Ennyi esz legyen mar benned. Meg tartas. Bar ahh... Hagyjuk:D robancnak all a vilag
2017. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
39 éves a pasi
2017. szept. 30. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!