Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon olyan férfi, aki még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon olyan férfi, aki még sosem csinálta közvetlenül a punciba élvezést óvszer nélkül, pedig már elmúlt bőven tizenéves?

Figyelt kérdés

Szóval hogy óvszerbe, hasra, hátra, arcra, szájba, saját hasra, stb. Minden volt már, de valamiért még kimaradt az életedből olyan nő, aki szedett volna fogamzásgátlót és megtehetted volna vele?


Nem hiányzik? Hány éves vagy?


2017. szept. 26. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
én vagy punciba vagy szájba szoktam
2017. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én pedig nem tudok írni. Vajon helyett Van-t akartam csak.
2017. szept. 26. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Már élveztem sokszor oda. De ha nem lett volna, akkor biztosan hiányozna. Azért az az igazi, meg úgy teljes a dolog, ha a végén beleélvezel a csaj hüvelyébe. Nem azt mondom, hogy alkalmanként nem érdemes, vagy nem kell egyenesen gumit húzni. De ha mindig csak a gumiba spriccelsz, az kicsit olyan, mintha még szűz lennél.
2017. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt
2017. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Én mondjuk 21 vég csak, de nem volt benne részem. 1 kapcsolatom volt, 1 nővel voltam. "Sajnos" annyira nem is hiányzik a dolog, majd lesz rá mód, ha olyan partnerrel leszek, akitől egy gyereket is szívesen fogadnék, ha úgy adódik. A Tablettát pedig senkire sem fogom rábeszélni, ha szeretné oké, de nem fogom kérni. Meg amúgy is, inkább az egészség, mint "holmi élvezet".. :)

21/FFI

2017. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen nekem se volt még. 26 vagyok
2017. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer nélkül még én sem élveztem oda soha.

Nincs semmi bajom a gumival, de nem mondom, hogy nem próbálnám ki végig nélküle. 23F

2017. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
27 vagyok és én is csak óvszerrel. (1 nagyon hosszú kapcsolatom volt ahol felsem vetődött, hogy barátnőm tablettát szedjen mert ismerkedésünk alatt szóba került, hogy nem akar, alkalmi partnerekkel pedig egyértelmű az óvszer :) )
2017. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Én eddig csak szájba 17f
2017. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!