Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elmúlt hónapban nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt hónapban nagyon nehezen élveztem el, és az utóbbi másfél-két hétben pedig egyáltalán nem ment. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon kihat rám ez az egész dolog ,feszült és ingerült vagyok. A párom is látja rajtam és őt is nagyon zavarja,hogy nekem nem megy. Annyira igyekszik és látom rajta,hogy mennyire csalódott és rosszul esik neki ,hogy nem bír csúcsra juttatni ,mikor eddig gond nélkül ment. Szóval kihat a kapcsolatunkra is. Amúgy Nagyon koncentrálok rá ,de nem megy ,és akkor sem ha elengedem magam ,sehogy sem..Maszturbálni nem szoktam mivel tiszta felesleg és akkor sem tudok elélvezni ,mivel nem igazán élvezem ha magamnak csinálom... nincs ötletem ,hogy mi változhatott. Az elmúlt egy évben mindig el tudtam menni a párommal,szóval aggódom,hogy ez akár a kapcsolatunk rovására is mehet ,ha nem tudjuk megoldani..
2017. szept. 9. 23:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt ,hogy nő vagyok és 21 éves .
2017. szept. 9. 23:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat ha nem vagy beteg akk meguntad a pasid tudat alatt lehet mint en
2017. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dehogy úntam meg!! Nemrég kérte meg a kezem ,szerelmes vagyok belé és várom a közös életünket !!
2017. szept. 10. 00:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Várod a közös életeteket... hmm melyik busszal/vonattal jön a közös életetek? a 6:20-assal? :D
2017. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán tudat alatt mégsem várod.
2017. szept. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak az tartja össze a kapcsolatotokat hogy elélvezel e akkor az régen rossz. "...szóval aggódom,hogy ez akár a kapcsolatunk rovására is mehet... "

Ha az utobbi időben nem ért trauma, pszichika behatás, valóban eltudod magad engedni, nagyvaloszinűséggel a megszokas, monotonsag szoba jöhet.

2017. szept. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami mégse stimmel. Ha esetleg azóta tart, hogy szóbakerült a közös élet, akkor lehet még nem érzed készen rá.magad.

Próbáj masztizni, vagy vonjatok be segédeszközt

2017. szept. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Feszült és ingerült vagy. És nagyon koncentrálsz.

Leírtad a probléma forrását kislány.

2017. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!