Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menyi idő utan normalis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő utan normalis lefeküdni a parunkkal? Nektek mennyi volt? Milyen pillanatban jott?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt akivel 3 hónap.volt, akivel azonnal.
2017. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fiatal és tapasztalatlan lehetsz, ha ezt így tényleg megkérdezed...

Az első együttlétet nem lehet szabályokhoz kötni, nincs olyan, hogy x idő után normális lefeküdni valakivel. Ezt nektek kell érezni, hogy mikor van itt az ideje függetlenül attól, hogy voltál-e már előtte valakivel, vagy ez lenne az első alkalom.


Én például a párommal egy hónap után, a negyedik randin feküdtem le és nem terveztük meg előre, de tudtuk mindketten, hogy elérkezett az ideje.

2017. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3-4 hónapja voltunk együtt

Megünnepeltük az összeköltözést.

23 N

2017. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Három és fél hónap után, a ballagásom napján, nekem az első volt.

20L

2017. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17 évesen az első alkalmam 4 hónap után volt. (Bár pettingeltünk elötte)
2017. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem idősebb korban (20 felett) már felesleges sokat várni, mert ha a szex nem müködik akkor tovább kell keresni. Nyilván fiatalon csókolózzatok pettingeljetek, és várjátok meg még mind a ketten készen álltok rá.
2017. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Életem legnagyobb szerelmével, akivel 2,5 évet voltam együtt, az első randin csókolóztunk és a negyedik randin feküdtünk le.


Általában ha két felnőtt korú és már nem szűz ember ismerkedik egymással, akkor szerintem 3-5 randi után teljesen normális dolog az első szex, egy-két hét ismerkedés után.


Nyilván amikor még szűz kisfiú voltam 17 évesen, akkor a barátnőmmel egy hónapot vártunk az első orális szexig és utána újabb 2 hónapot a szeretkezésig. De mondom, gondolom a kérdés felnőttekre vonatkozik.


25/F

2017. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szigorúan csak az esküvő után, és akkor is csak gyermeknemzés céljából.
2017. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Úgy jöttúnk össze xd 4 éve együtt vagyunk szóval nekünk be jött! :D


19/L

2017. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az után lettünk egy pár h lefeküdtünk. Egy hónap telt el a 2 esemény között kb
2017. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!