Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az izgató a cuckold (megcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az izgató a cuckold (megcsalt férj) fétisben?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy párral ahol a férfit az izgatta hogy előtte d-gom a nőjét. Minnél keményebb, minnél erőszakosabb voltam a nőjével, neki annál jobban állt a farka (ezt ő mondta). Az egészben a nő is benne volt, hatalmaskat élvezett, folyamatosan ordította hogy keményebben, tegyél magadévá, stb.


Természetesen én is élveztem, de utána elgondolkodtam: ebben mi volt jó a férfinek?



#cuckold #megcsalt férj
2017. szept. 25. 11:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%
Az asszonynak nyilván izgató, meg aki dugja, téged meg lesza'rnak... Egyébként utánna meg csukd be Andersen mesekönyvét és ébredj fel....
2017. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok évvel ezelőtt az első feleségem elvált tőlem. Én adtam rá okot, bár a házasságunk kudarca kódolva volt.

Még nagyon friss volt a dolog, a szakítás óta talán még két hét sem telt el, és én még reménykedtem abban, hogy helyre tudom állítani a házasságot. Egy este a feleségem egy idegen férfival érkezett haza. A konyhában beszélgettek, én a hálóban voltam. Eszembe jutott az erősítő konyhai másodlagos hangszórója, és a mikrofon bemenetre kötöttem. Tisztán hallottam, amint a pasi azt mondta: -Nekem ennyitől nem áll föl.

Egyszerre éreztem irtózatos féltékenységet, és ugyanakkor hatalmas szexuális izgalmat is. És emiatt szégyent. Kikapcsoltam az erősítőt.

Soha nem vágytam arra, hogy hasonlót újra átéljek, de azóta tökéletesen értem a cuckold jelenségét, sőt, elfogadok más, hasonló extremitásokat: párcserét, hármast, swingert.

De nekem nem kell.

2017. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Elméletben engem is izgat, hogy a feleségem élvez egy másik dákótól. Személytelen, 'mocskos' szextől. De még nem próbáltam élőben.
2017. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
84%

Én is arra gyanakszom, hogy gyerekorból ered(mivel engem is izgat, ráadásul mindkét felállás), mivel annak idején rendszeresen láttam magát az aktust is, hogy a legjobb barátom anyukája(aki egyébként már lassan 60, de még mindig elég okés, 30 évesen meg aztán tényleg fullos volt) csalja a férjét. Sőt, valszeg a lábfétis is innen ered, mert mikor meglestem őket, javarészt a talpát láttam :D

Viszont érdekes, hogy a kukkolás nem érdekel.

Másrészt szerintem azt is érdemes hozzátenni, hogy a cuckoldon belül is vannak ágak, mert vannak a látens melegek/biszexek, aztán vannak a mazochisták, akik élvezik, hogy megalázzák őket meg vannak az ilyenek, mint én, hogy az izgat fel, hogy a feleségem félrekfél.

Igazából nekem az jön be, ha nem vagyok jelen:D

Csak ugye ide eljutni meg elég nehéz, mert egy hármas a legtöbb nőnek nem probléma, ott még lehet mellébeszélni, de azért külön elküldeni, már más tészta.

2017. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 barebackcuckold ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy a nőbe, ő is szeret téged, de más dugja, ott sem vagy! Óvszer nélkül, minden alkalommal teleélvezi! Aztán a feleséged kinyalod, megdugod, csókolóztok, pedig szopott is. Isteni dolog, engem semmi sem izgat jobban.
máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!