Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az izgató a cuckold (megcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az izgató a cuckold (megcsalt férj) fétisben?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy párral ahol a férfit az izgatta hogy előtte d-gom a nőjét. Minnél keményebb, minnél erőszakosabb voltam a nőjével, neki annál jobban állt a farka (ezt ő mondta). Az egészben a nő is benne volt, hatalmaskat élvezett, folyamatosan ordította hogy keményebben, tegyél magadévá, stb.


Természetesen én is élveztem, de utána elgondolkodtam: ebben mi volt jó a férfinek?



#cuckold #megcsalt férj
2017. szept. 25. 11:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Erről van egy elég határozott véleményem, biztos mindenki utálni fog érte. Állítólag sok fétis úgy alakul ki, hogy az illető egy traumát (pl. gyerekkori fizikai erőszak, nemi erőszak) nem tud feldolgozni, ezért folyamatosan újra át kell élnie azt az élményt, és ez segít neki. Például akik a keményebb fenekelést szeretik, szinte mind olyan családból jönnek, ahol ez mindennapos dolog volt.


Szerintem ezt az embert többször megcsalták már, és hatalmasat csalódott, és az segít neki, ha olyan helyzetben újra átéli a traumát, ahol már bizonyos mértékig ő irányítja az eseményeket, vagy legalább van beleszólása. Nagyon sajnálom az ilyeneket.

2017. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igaz, de a férfi egyáltalán nem tűnik sérült embernek. Kedves, nyílt személyiségű, az első pillanattól lejött hogy szeretik egymást a párjával.
2017. szept. 25. 11:43
 3/25 anonim ***** válasza:
Engem is izgat az ilyesmi mindkét szemszögből :D
2017. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

Kedves első válaszoló az elméleted úgy rossz ahogy van :)

Sosem vertek gyerekként mégis iszonyatosan vonzó számomra az elfenekelés ..:)


Kérdező sajnos neked nem tudok jó választ adni :)

2017. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Izgató látni a párodat más által elélvezni.
2017. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Látod mennyire kivánja más is a párodat,hogy magáévá teszi,és végignézheted mennyire élvezi a másik pasit.
2017. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy a fétisek az intelligenciával függnek össze. Minél magasabb valakinek, annál elvontabb fétisei vannak, míg a buta embereknek, egyáltalán nem szokott semmilyen sem lenni. (Ez nem az én elméletem, tanulmányok igazolják. Linkelni nem fogok, akit érdekel a téma keressen rá magának.) De hogy a kérdésedre válaszoljak nem tudom, ez számomra is érthetetlen, főleg, ha érzelmek is vannak a férfi részéről a nő irányába.
2017. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen ember egy beteg állat
2017. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Lehet titkon izgatja a farok latvanya is, azert. De nem valodi a szerelmuk, ha hagyja, hogy mas pasi dugja a parjat.
2017. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Sztem az ilyen tök papucs lehet. Jól szétizélteti mással az asszonyát, mert ő nem képes rá. Soha nem kellene nekem ilyen férfi (?).
2017. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!